Esgaz Çağrı Merkezi Numarası

Esgaz Çağrı Merkezi Numarası içeriğimizde sizlerle paylaşılmıştır. Günlük yaşamı kolaylaştıran en büyük doğal kaynaklar arasında doğalgaz yer almaktadır. Türkiye’ye doğalgaz gelmesi ile birçok kişi artık gündelik işlerini daha kolay bir şekilde yerine getirmektedir. Yaşam kalitesini büyük ölçüde arttıran doğalgaz neredeyse Türkiye’deki tüm şehirlere ulaşmayı başarmıştır. Eskişehir ilimize de 1990 senesinde gelen doğalgaz hizmetini Esgaz kurumu vermektedir.

Esgaz Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Ana İletim Hattından alınan bir bağlantı ile Eylül ayında hizmet vermeye başlayan Esgaz Eskişehir ilinde yaşayan halka büyük bir yaşam rahatlığı sunmuştur. Özellikle 1994 senesinde sanayi kuruluşlarının artması ile birlikte hava kirliliğinin oldukça fazla olduğu dönemde birçok kuruluşun doğalgaz kullanmasına karar verildi ve böylelikle Esgaz’ın hizmeti de daha çok artmış oldu.

1997 senesinde çevresel olarak oldukça büyük bir iyileşmeye neden olan Esgaz, yatırımlarına devam etmiş ve 2004 senesine kadar büyük gelişmeler kat etmiştir. Hizmet verdiği yıldan itibaren abone sayısını her geçen gün daha da arttıran Esgaz müşterileri ile sık sık iletişimde olmakta ve onların sorunlarını dinlemektedir. Esgaz çağrı merkezini arayarak Esgaz hakkında şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz.

Ayrıca abonelik işlemleri için ya da abonelik hesabınız hakkında daha çok bilgiye erişmek için de Esgaz çağrı merkezi numarası arayabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan Esgaz müşterilerinin doğalgaz ile yaşadığı problemleri dinlemekte ve onların sorunlarına çözümler üretmektedir. Ayrıca Esgaz iletişim numarasını arayarak güncel ya da ödenmemiş fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer yeni bir abonelik açtıracaksınız Esgaz telefon numarasını arayarak hangi evrakların getirilmesi gerektiğini ve işlem ücretinin ne kadar olduğunu da öğrenebilirsiniz.

Esgaz İletişim Numarası

0222 330 00 00

187

Bir önceki içeriğimizde Toyzz Shop İletişim Numarası bilgisi verilmiştir.

Yorum yapın