Erzurum Büyükşehir Belediyesi Telefon Numarası

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Telefon Numarası bilgisi ile en önemli illerimizden olan Erzurum’un belediyesine ulaşabilirsiniz. Erzurum, Türkiye’nin özellikle de kış sporlarının başkenti olarak bilinmektedir. Büyükşehir unvanını aldıktan sonra daha da fazla turist çeken Erzurum, yavaş yavaş büyüyen bir şehir haline gelmiştir.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Direkt Bağlanma

Erzurum Büyükşehir Belediyesi, şehirde yaşayan kişilerin bütün sorumluluğunu üstlenmiştir. Onların rahat bir şekilde yaşam sürmeleri için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Sadeceşehirde  yaşayan kişilere değil, içerisinde bulunan bütün ilçelere de hizmet ulaştırmaya devam etmektedir. Belediye ilk kurulduğundan beri, şehir sınırları içindeki bütün faaliyetlerde aktif olarak rol almaktadır. Ayrıca bütün kurum ve kuruluşlara da tam destek vermektedir. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, devlet kurumu kurulduğundan beri her türlü gelişmeye açıktır ve tüm faaliyetlerini kusursuz bir şekilde yürütmeyi amaç edinmiştir. Belediye içinde yüzlerce hizmet yer almaktadır. Bunlar içinde ulaşım, konut, sosyal destek ve acil hizmetler gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Belediye’nin diğer bir amacı ise Erzurum’u daha yaşanabilir bir hale getirmek için uğraşmaktadır. Sınırlar içinde bulunan bütün herkes belediyenin imkanlarından faydalanabilmektedirler.

Belediye ile ilgili bütün şikayetler ve öneriler için Erzurum Büyükşehir Belediyesi telefon numarasından ulaşabilmeniz mümkündür. Erzurum sınırları içerisinde yaşayan bütün vatandaşlar, belediyeyi arayarak çok rahat bir şekilde bütün hizmetlerden faydalanabilmektedirler.

Bütün hizmetler için çağrı merkezi iletişim numarasını veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Bütün müşteri faaliyetlerini kolay bir şekilde yapabilmek için Belediye çalışanları gece gündüz çalışmaktadırlar.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi Çağrı Merkezi Numarası

444 1 625

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İletişim

Yorum yapın