Erzurum Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası

0
317
Erzurum Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası
Erzurum Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası

Erzurum, Türkiye’nin özellikle de kış sporlarının başkenti olarak bilinmektedir. Büyükşehir unvanını aldıktan sonra daha da fazla turist çeken Erzurum, yavaş yavaş büyüyen bir şehir haline gelmiştir. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, Erzurum şehrinde yaşayan kişilerin bütün sorumluluğunu üstlenmiştir. Onların rahat bir şekilde yaşam sürmeleri için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Sadece Erzurum’da yaşayan kişilere değil, içerisinde bulunan bütün ilçelere de hizmet ulaştırmaya devam etmektedir. Erzurum Büyükşehir Belediyesi ilk kurulduğundan beri, şehir sınırları içindeki bütün faaliyetlerde aktif olarak rol almaktadır. Ayrıca bütün kurum ve kuruluşlara da tam destek vermektedir. Erzurum Büyükşehir Belediyesi, devlet kurumu kurulduğundan beri her türlü gelişmeye açıktır ve tüm faaliyetlerini kusursuz bir şekilde yürütmeyi amaç edinmiştir. Belediye içinde yüzlerce hizmet yer almaktadır. Bunlar içinde ulaşım, konut, sosyal destek ve acil hizmetler gibi birçok hizmet bulunmaktadır. Belediye’nin diğer bir amacı ise Erzurum’u daha yaşanabilir bir hale getirmek için uğraşmaktadır. Sınırlar içinde bulunan bütün herkes belediyenin imkanlarından faydalanabilmektedirler.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi ile ilgili bütün şikayetler ve öneriler için Erzurum Büyükşehir Belediyesi çağrı merkezi iletişim telefon numarasından ulaşabilmeniz mümkündür. Erzurum sınırları içerisinde yaşayan bütün vatandaşlar, Erzurum Büyükşehir Belediyesini arayarak çok rahat bir şekilde bütün hizmetlerden faydalanabilmektedirler.

Bütün hizmetler için çağrı merkezi iletişim numarasını veya müşteri hizmetleri numarasını arayarak bütün bilgilere ulaşabilirsiniz. Bütün müşteri faaliyetlerini kolay bir şekilde yapabilmek için Belediye çalışanları gece gündüz çalışmaktadırlar.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarasını şehirle ilgili istek , öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Erzurum Büyükşehir Belediyesi İletişim Telefon Numarası : 444 1 625

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz