Epic Games Direkt Bağlanma İletişim Numarası

0
847
Epic Games Direkt Bağlanma İletişim Numarası
Epic Games Direkt Bağlanma İletişim Numarası
 Epic Games’in eski adı Epic MegaGames’ dir. Epic Games Kurulduğu yeri Cary Kuzey Carolina’dır. Bir video oyunu yapımı ve geliştirme kurumudur. Aslında Gears of War ve Unreal serisi ile tanınmıştır. Gerçek olmayan mühendisliğini ,Unreal Engine, yaratmıştır.
    1991 tarihinde Tim Sweeny tarafından Rockville Maryland da Potomach Computer Systems ismi altında kurulmuştur. Epic Games ‘i kurduğu tarihde ilk projeleri olan ZZT yi piyasaya sürmüşlerdir.
    Başlarda Epic MegaGames olarak tanınmışlardır. Başlarada aşağıdaki oyunları vardı:
– Epic Pinball
– Jill of the Junge
– One Must Fall: 2097
– Brix
– Jazz Jackrabbit
    Bunla yetinmeyen Epic Games ;Electro Man, Hearlight, Rennaissance’s Zone 66, XLand’s Robbo, Saferi Software gibi firmaların oyunlarını da paylaşmaya başlamıştır.
     Daha sonrasında ise 1997 tarihinde Saferi Software firmasını satın almıştır. Ayrıca bu  oyunlardan sonraki bütün sanal oyunları Epic Classic de yayınlamaya başlamıştır.
     Epic Games Uneral adı ile 3B FPS bir oyun çıkarmıştır ve daha sonrasında bu oyunun da içinde bulunduğu seriye başlamıştır. Bu seri şuan Uneral Serileri olarak bilinmektedir. Sadece oyun çıkarmakla kalmayıp çekirdek teknolojisi ve oyun motorunu diğer firmalarla birlikte sunuyordu.
    1999 tarihinde Epic MegaGames ismini kullanmayı bırakıp Epic Games ismini kullanmaya başlamışlardır. Bu değişiklikle yetinmeyip çalıştıkları yeri Cary, North Carollina ya taşırlar.
     Epic Games tarih 2004 ‘ü gösterdiği zamanlarda Unreal Engine 2 adlı motoru ile büyük içeriği içinde barındıran Unreal Tournament 2004’ü piyasaya sürdü.
     XBOX Oyunları denilen oyunu ilk kez 2006 yılında Gears of War’ı piyasaya sürdüler. Çok tutan bu oyunun bilgisayar oyunu versiyonu bile çıkmıştır. Bu oyun bir çok ödül kazanmıştır, bu ödüller: En iyi konsol oyunu ödülü, en iyi 360 oyunu, en iyi multiplayer oyunu ve en iyi aksiyon oyunu aldığı ödüllerdendir.
    Bu başarısından güç alarak bütün platformlarda oynanabilen Untreal Tournament 3’ü 2007 yılında piyasaya sürmüştür.
     2007 yılında ise bu çıkardığı oyunun yanı sıra Painkiller oyunu ile ünlenen People Can Fly şirketini de Epic Games marka adının altına almıştır.
En son çıkan oyunu Fortnite sayesinde bütün dünya tarafından tanınmıştır.

Epic Games Direkt Bağlanma İletişim Numarasını oyunlarla ilgili  ya da mağazayla ilgili problemlerde arayabilirsiniz.

Epic Games Direkt Bağlanma İletişim Numarası :Ne yazık ki Epic Games’in Türkiye için geçerli bir iletişim numarası bulunmuyor. Yurt dışı iletişim numarası ise ”+1 919 854 0070”’dir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz