Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
1118

Enpara. com tam olarak 2012 senesinin Ekim ayında hizmete giren bir dijital bankadır. QNB Finansbank bünyesinde kurulan Enpara günümüzde sadece dijital organlar tarafından kullanılmaktadır. Kısa bir süre içerisinde yüz binlerce müşteriye ulaşmaya başaran Enpara.com’un bu kadar çok müşteriye sahip olmasının nedenleri ise şöyledir: Günümüzde neredeyse tüm bankalar EFT ve havale gibi para transferi işlemlerinde müşterilerinden para kesmektedir ancak Enpara.com hiçbir şekilde müşterilerinin para transferlerinden ek ücret talep etmiyor. Ayrıca banka ve kredi kartı olarak hizmet vermekte olan Enpara.com aynı zamanda kredi kartı aidatı da almayarak müşterilerine yine ekonomik bir destek sağlamaktadır. Kredi faiz oranları ile nakit ihtiyacı olan müşterilerine yardımcı olan Enpara.Com aynı zamanda yüksek mevduat faiz oranları ile de müşterilerinin yatırımlarını daha da değerlendiriyor. Eğer siz de Enpara.com müşterisi olmak istiyorsanız QNB Finansbank üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Enpara.com çağrı merkezini arayarak Enpara hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Enpara.com kartınız başvurunuzdan yaklaşık 10 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır. QNB Finansbank ATM’lerinde para çekebileceğiniz ya da yatırabileceğiniz kartınızı ATM’de unuttuğunuzda ise Enpara müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın yenilenmesini talep edebilirsiniz.

Ayın Enparalısı olan üyelerine de çeşitli kampanyalar yapmakta olan Enpara her geçen gün daha da adından bahsettirmektedir.  Müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte olan Enpara onların istekleri ve arzuları doğrultusunda yeni fırsatlar yapmaktadır. Ayrıca Enpara iletişim numarasını oluşturarak dijital bankanız hakkında şikayetlerinizi ve isteklerinizi dile getirerek daha iyi destek alabilirsiniz.

Enpara Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 3663

Arama Terimleri: Enpara irtibat telefonu, Enpara müşteri hizmetleri, Enpara şikayet hattı, Enpara iletişim numarası, Enpara telefon numarası, Enpara canlı destek, Enpara müşteri temsilcisi, Enpara çağrı merkezi,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz