Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enpara müşteri hizmetleri, QNB Finansbank tarafından kurulmuştur. Enpara, dijital bir bankacılık hizmetidir. Kurumsal ve bireysel bankacılık işlemlerinin tümü Enpara mobil uygulaması ile gerçekleştirilir. Enpara kullanıcıları, kredi kartı ve kredi başvurusu, ödeme, kredi kullanımı vb. bütün bankacılık işlemlerini şubesiz olarak gerçekleştirebilir.2015 senesinde hizmetlerini vermeye başlayan Enpara, 2021 yılı itibarı ile yaklaşık olarak 3 milyon da tüketici sayısına ulaşmıştır. Bundan dolayı en fazla kullanılan dijital bankacılık kanalları içerisinde yer almaktadır. Enpara’nın ön plana çıkan bir diğer avantajı da hesap işletim ücreti, kredi kartı aidatı ve EFT/Havale ücreti almamasıdır. Müşteriler, bu avantajlarından dolayı Enpara’yı diğer bankalara nazaran çok daha fazla tercih etmektedir.

Enpara Müşteri Temsilcisi Direk Bağlanma

Enpara müşteri hizmetleri, son zamanlarda kullanıcıların yaşadıkları birtakım sorunlar yüzünden oldukça sık bir şekilde araştırılmaya başlandı. Ülkemiz içerisinde yer alan diğer bankalara kıyasla mevcut durumdaki hesap işletim ile alakalı ücretleri Enpara içerisinde mevcut değildir. 

Kesinlikle aylık olarak herhangi bir kullanım ücretinin ödenmesine gerek yoktur. Yani tam olarak banka içerisinde yer alan işlemler adına belirli bir ücret ödemenize gerek yoktur. Ayrıca EFT ve Havale gibi para transferleri işlemleri adına da herhangi bir transfer ücreti alınmaz.Hiçbir zaman da Bankacılık sözleşmeleri içerisinde ücret alınmayacağı belirtilmektedir. Birikimle en doğru şekilde değerlendirebilmek adına yüksek bir mevduat faizleri miktarını müşterilerine sunmaktadır. Nakit ihtiyacı bulunan kişiler avantajlı olabilecek faiz oranlarını da sunmaktadır. 

Nakit ihtiyacı bulunan kişilere avantajlı olabilecek faiz oranları da sunmaktadır. Eğer Enpara hakkında problemlerinize çözüm aramayı istiyorsanız mobil ve internet bankacılık üzerinden de canlı destek yardımı alabilirsiniz. Enpara’nın 7 gün 25 saat ulaşılabilen bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bununla beraber çağrı merkezi içerisine ulaşmak ve kullanım rahatlığı da oldukça kolaydır.

Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Enpara. com tam olarak 2012 senesinin Ekim ayında hizmete giren bir dijital bankadır. QNB Finansbank bünyesinde kurulan Enpara günümüzde sadece dijital organlar tarafından kullanılmaktadır. Kısa bir süre içerisinde yüz binlerce müşteriye ulaşmaya başaran Enpara.com’un bu kadar çok müşteriye sahip olmasının nedenleri ise şöyledir: Günümüzde neredeyse tüm bankalar EFT ve havale gibi para transferi işlemlerinde müşterilerinden para kesmektedir ancak Enpara.com hiçbir şekilde müşterilerinin para transferlerinden ek ücret talep etmiyor. Ayrıca banka ve kredi kartı olarak hizmet vermekte olan Enpara.com aynı zamanda kredi kartı aidatı da almayarak müşterilerine yine ekonomik bir destek sağlamaktadır. Kredi faiz oranları ile nakit ihtiyacı olan müşterilerine yardımcı olan Enpara.Com aynı zamanda yüksek mevduat faiz oranları ile de müşterilerinin yatırımlarını daha da değerlendiriyor. Eğer siz de Enpara.com müşterisi olmak istiyorsanız QNB Finansbank üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca Enpara.com çağrı merkezini arayarak Enpara hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

Enpara.com kartınız başvurunuzdan yaklaşık 10 gün içerisinde elinize ulaşmaktadır. QNB Finansbank ATM’lerinde para çekebileceğiniz ya da yatırabileceğiniz kartınızı ATM’de unuttuğunuzda ise Enpara müşteri hizmetlerini arayarak kartınızın yenilenmesini talep edebilirsiniz.

Ayın Enparalısı olan üyelerine de çeşitli kampanyalar yapmakta olan Enpara her geçen gün daha da adından bahsettirmektedir.  Müşterilerinin memnuniyetine önem vermekte olan Enpara onların istekleri ve arzuları doğrultusunda yeni fırsatlar yapmaktadır. Ayrıca Enpara iletişim numarasını oluşturarak dijital bankanız hakkında şikayetlerinizi ve isteklerinizi dile getirerek daha iyi destek alabilirsiniz.

Enpara Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 3663

Bununla birlikte Aktif Bank İletişim Telefon Numarası ile ilgili daha detaylı bilgiye ulaşmak için yazımızı okuyabilirsiniz.

 

“Enpara Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın