English Home Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

English Home Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile Türkiye’nin önde gelen ev tekstili şirketlerinden olan English Home’a ulaşabilirsiniz. İlk olarak ev tekstili alanında faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra giyim alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. English Home markası birçok farklı alandan ürünleri sayesinde müşterilerine hizmet vermektedir.

English Home Çağrı Merkezi Numarası

Marka birçok farklı modelden ve fiyattan ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Ürünleri arasında nevresim takımı, battaniye, yatak örtüsü, baharatlık, masa örtüsü ve yemek takımı bulunmaktadır. Ayrıca English Home sabun ve el kremi gibi kişisel bakım alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. English Home markası kadın, erkek ve çocuk giyim alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Giyim alanında pijama, terlik, şal ve çorap gibi ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir.

Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları ile hizmet veren şirket internet sitesi üzerinden üye olmadan da alışveriş yapma imkanı sağlamaktadır. English Home farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan English Home müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için English Home müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sokmuştur.

English Home telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Moda Trend İletişim Numarasına da ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

English Home Müşteri Hizmetleri Numarası

0850 724 03 46

English Home İletişim

Yorum yapın