Enerya İletişim Bilgisi

Doğalgaz ve elektrik odaklı merak ettiklerinizi Enerya iletişim bilgisi ile elde edebilirsiniz. 444 84 29 numarasından şirket yetkililerine her an ulaşabilirsiniz. Bu numara aynı zamanda da Enerya şikayet hattı olarak da kullanımınızda olacaktır. Bununla beraber herhangi bir bilgiyi elde etmek için bu numarayı her an tuşlayabilirsiniz. Kısa sürede dönüş yapıldığını ve çözüm odaklı olarak hareket edildiğini de fark etmiş olacaksınız. Birtakım konularda bu numarayı arama imkanına erişebilirsiniz.

 • Elektrik ve doğalgaz sorunları
 • Enerji kesintileri
 • Abone bilgileri
 • Arıza ya da kaçak halleri

Enerja Müşteri Hizmetleri Numarası

Enerya şirketi tam olarak 2003 senesinde kurulan bir enerji şirketidir. Günümüzde doğal gaz, elektrik ticareti ve doğal gaz ticareti yapmakta olan Enerya şirketi alanında en öncü şirketler arasında yer almayı kısa bir süre içerisinde başarmıştır. Ülkemizde en çok tercih edilen doğal gaz dağıtım şirketleri arasında yer olan Enerya Enerji, STFA Yatırım Holding şirketi olarak faaliyetlerine başlamıştır. Ardından ise Enerya Enerji A.Ş ile ortak olan şirket böylelikle daha büyük bir büyüme kat etmiş ve bir milyondan fazla aboneye sahip olmuştur. Toplamda 11 ilde hizmet vermekte olan Enerya hem yenilikçi hem de faydalı hizmeti ile kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Vatandaşlara doğal gaz ve elektrik hizmeti vermekte olan Enerya, Aksaray, Antalya, Aydın, Denizli, Ereğli, Karaman, Denizli, Niğde, Nevşehir ve Konya gibi şehirlerde hizmet vermeye devam etmektedir. Enerya şirketi hakkında daha çok bilgi edinmek istiyorsanız Enerya iletişim numarası konusunda arama yapabilirsiniz.

Enerya iletişim bilgisi
Enerya iletişim bilgisi

Enerya Çağrı Merkezi Numarası

Müşteri odaklı hizmet veren Enerya şirketi müşterileri ile daha yakından iletişime geçmek için Enerya çağrı merkezi numarasını oluşturmuştur. Enerya müşteri hizmetleri numarası hususunda arama işlemi yaparak firma hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilir ve yetkililerden kısa bir süre içerisinde destek alabilirsiniz. Enerya şirketinin aboneleri için oluşturduğu 444’le başlayan özel bir numarası bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden bu numarayı ücretsiz olarak arayabilir ve müşteri yetkilisi ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Diğer bir içeriğimiz olan Sepaş Enerji Çağrı Merkezi Numarası ile de gerekli detaylara hakim olabilirsiniz.

 

 

 

“Enerya İletişim Bilgisi” üzerine bir yorum

 1. Ne kadar salak bir şirketsiniz.!!!
  Ben İzmir’de ikamet ediyorum. Doğal gaz kullanmadığım gibi elektrikte Gediz Elektrik Dağıtım, suda da İzsu abonesiyiz.
  Nedir lan bu? telefon numarama sürekli gelen bildirimleriniz kabak tadı verdi.
  Şirketinizin de sizinde içine zıçacağım. ????

  Gsm: 05337240905
  Bir daha sms gelirse kesinlikle geçmişinizden başlayıp kalaylıyacağım….!

  Cevapla
Yorum yapın