Emsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Ülkemizin önde gelen firmalarından olan Emsan; müşteri memnuniyetiyle de öne çıkmaktadır. Emsan müşteri hizmetleri numarası olan 0212 495 22 22 ile her an sonuç alabilirsiniz. Bu numara aynı zamanda da Emsan iletişim bilgisi olarak kendini gösterecek ve her an ulaşabileceğiniz düzeyde de yer alacaktır. Bununla beraber herhangi bir problemle karşı karşıya kaldığınız durumlarda kullanma şansınız bulunacaktır. Emsan hizmetlerinden daha sağlıklı bir şekilde yararlanmak adına bu şekilde hareket etmek de son derecede önemlidir. Ancak bu hizmet hattından yararlanarak farklı sonuçlara ulaşabilirsiniz.

  • Ürün bilgisi alma
  • Kargo takibi
  • Ürün siparişi verme
  • Öneri ve şikayetler

Emsan Müşteri Hizmetleri Numarası

Emsan markası tam olarak 1971 senesinde kurulmuştur. Neredeyse 40 yıldan fazla bir süredir hizmet vermekte olan Emsan markası kurulduğu andan itibaren kısa bir süre içerisinde büyük bir gelişme yaşamıştır. Müşterileri için oluşturduğu mutfak koleksiyonları ile büyük bir müşteri kitlesine sahip olan Emsan markası alanında öncü firmalar arasında yer almaktadır.

Müşterileri için yemek takımları, çay- kahve- pasta takımları, kahvaltı takımları, sofra servis, çatal – kaşık – bıçak takımları üreten firma aynı zamanda pişirme, mutfak gereçleri, içecek hazırlama, elektrik ürünleri hazırlamaktadır. Bununla beraber Emsan firması internet sitesi üzerinden de müşterilerine ürün satışı yapmaktadır. Bununla beraber arkanın resmi sitesi üzerinden ürün siparişinde bulunabilir ve siparişinizi üç iş günü içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Müşterilerinin memnuniyetine önem veren Emsan firması aynı zamanda müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurmak için Emsan müşteri hizmetlerini oluşturmuştur.

Emsan müşteri hizmetleri numarası

Emsan Şikayet Hattı

Emsan çağrı merkezini arayarak firmanın ürünleri hakkında şikayetlerinizi dile getirebilir ve markanın çalışanlarından destek alabilirsiniz. Ayrıca Emsan çağrı merkezi numarası arayarak size en yakın Emsan mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Bununla beraber günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde mağazası bulunan Emsan markası aynı zamanda yeni evlenen çiftler için oluşturduğu çeyiz setleri ve kampanyaları ile de en çok tercih edilen markalar arasındadır. Emsan şikayet hattı 7/24 müşterilerine hizmet vermektedir.

Bununla beraber diğer bir yazımız olan Sahibinden.com İletişim Bilgisi içeriğimizi de inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

 

Yorum yapın