Emniyet Genel Müdürlüğü Müşteri Hizmetleri İletişim Numarası

0
1074

Emniyet Genel Müdürlüğü kurulduğu zamandan beri vatandaşların güvenliğini ve huzurunu sağlamakla yükümlüdür. Emniyet Genel Müdürlüğü tüm vatandaşlarının huzuru için ne gerekiyorsa yapar. Suç durumlarında suçluları yakalar ve suç ortamlarını inceler. Suçluları yakalar ve cezalarını verir. Mağdur olanların haklarını korur. Tüm sorunu olan vatandaşlar Emniyet Genel Müdürlüğüne giderek her türlü konuyu iletebilirler. 1845 yılında kurulmuş ve o zamandan beri kusursuz bir şekilde hizmet vermektedir. İnsanların hak ve özgürlüklerinin güven altında tutulması, toplumda huzur ve güvenin sağlanması açısından, insanların can ve mal güvenliğini korumakta görevlendirilen, yasa hâkimiyetini sağlayan bir kurumdur. İç işlerine bağlı olarak çalışır ve 81 ilde teşkilat şeklinde görev yapmaktadır. Tüm sorularınız için Emniyet Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayarak kolayca iletişim kurabilirsiniz. 4 ve 10 Nisan Emniyet Genel Müdürlüğü haftası olarak kutlanmaktadır. Tüm kurum personelleri ve genel müdürlükleri son derece hassas bir şekilde çalışmaktadırlar. Hizmetlerini de kusursuz ve güvenli bir şekilde yürütmektedirler.

Emniyet Genel Müdürlüğü insan ayrımı yapmadan her insanın hakkını ve hukukunu savunmalıdır. Emniyet Genel Müdürlüğü ile ilgili tüm soru, istek, şikayet ve önerileriniz için Emniyet Genel Müdürlüğüne ait bir Emniyet Genel Müdürlüğü çağrı merkezi iletişim numarası bulunmaktadır. Diğer tüm sorularınız ve bilmek istedikleriniz için Emniyet Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Emniyet Genel Müdürlüğü 7/24 faaliyette olan bir kurumdur. İstenilen her zaman diliminde kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz. Kurum her zaman müşterilerin hak ve özgürlüklerini gözeterek işlemlerini yapmaktadır.

Emniyet Genel Müdürlüğü Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0312 462 04 62

Arama Terimleri; Emniyet Genel Müdürlüğü müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, Emniyet Genel Müdürlüğü irtibat telefon numarası

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz