Emlak Konut GYO İletişim Numarası – Direkt Bağlanma

Emlak Konut GYO İletişim Numarası bilgisi sayesinde inşaat sektörünün önemli şirketlerinden olan Emlak Konut şirketine kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Emlak Konut GYO yaptığı yapıtlar, kentler ve projelerle adından sürekli olarak söz ettiren bir şirkettir. Emlak Konut GYO, 1953 yılında kurulmuştur.

Emlak Konut GYO İletişim Numarası 2021

Firmanın görüşlerine göre rahat yaşanabilecek evler yoktu. Kentleşme olarak çok basit, modern olmayan, aşırı rahatsız bir yaşam biçimi vardı. Firma tüm bu olaylara el atmak ve daha yaşanılabilir bir ortam yaratmak için kolları sıvadı. Dünyaya damga vuracak kentleri inşa ettiler. Firmanın asıl amacı olarak sadece konut yapmak gösterildi, Firma konforlu evler yapmak istedi bunun dışında hedefi yoktu ancak aldığı teklif ile 2002 yılında gayrimenkul yatırım ortaklığına dönüştü ve tam olarak isimleri Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı oldu. Emlak Konut GYO, başarılarına başarı ekleyerek yoluna devam etti ve bugüne kadar çeşitli projeler yaptı. Toplam 133 projesini tamamladı ve yaklaşık 128 bin bağımsız bölüme imza atan bir firma haline geldi. Her alanda dünyanın ve özellikle Türkiye’nin bir numaralı gayrimenkul ismi olarak biliniyor ayrıca yaptığı çalışmalar büyük bir kitle tarafından imrenilerek değerlendiriliyor. Geniş çaplı çalışmaları olan Emlak Konut GYO, birçok vatandaşın ev sahibi olmasını amaçlamış ve insanların hak ettikleri konforda yaşamalarını isteyerek bu alanda çalışmalar yapmıştır.

Emlak Konut GYO İletişim Numarası
Emlak Konut GYO İletişim Numarası

Emlak Konut GYO Çağrı Merkezi Numarası

Emlak Konut GYO çağrı merkezi genellikle genel sorunlar için aransa da çoğu müşterilerin aklında soru işaretleri kalmaması için kurulan bir telefon hattıdır. Emlak Konut GYO ile ilgili tüm öneri, soru ve isteklerinizi bu telefon hattından kolayca iletebilirsiniz. Emlak projeleri, fiyatlar, satış ofisleri gibi öğrenmek istediğiniz her konu hakkında arayabilirsiniz. Gün içinde ararsanız bağlanmanız daha kesin ve kolay olacaktır.

444 36 55

Emlak Konut GYO Müşteri Hizmetleri Numarası

Emlak Konut GYO, gün içinde onlarca soru almaktadır. Bu soru trafiğini yönetmek için ve müşterilerin soru işaretlerini ortadan kaldırmak için kurulmuş olan bir telefon hattıdır. Dilekçe örnekleri, açık adres bilgileri, ödeme yolları, faturalandırma bilgileri, hisse senedi işlemleri gibi konularda bilgi alabilirsiniz. Her müşterinin ve bilgi almak isteyen yatırımcıların özenle ilgi gördüğü bir sistemdir.

0216 579 15 15

Emlak Konut GYO Web Sitesi

Yorum yapın