Eminevim İletişim Telefon Numarası

0
417

Eminevim şirketi ilk olarak 1991 senesinde İstanbul İş Hanında ‘Eminotomotiv’ adı altında faaliyetlerine başlayan bir firmadır. Firmanın kurulması ise birkaç arkadaşın bir araya gelip araba alma üzerine bir firma açmak istemesiyle gerçekleşmmiştir. Firmanın asıl değişimi ise 2005 senesinde gerçekleşmiştir. Adı ‘Eminevim’ olarak değiştirilen firma Türkiye’ye bir yenilik getirmeyi başardı! Faizsiz ev satın alma yöntemi ile günümüzde de hala çok kişinin tercih ettiği Eminevim ilk zamanlarda sık sık güven problemi ile karşılaşmıştır. Ancak yılların geçmesi ile birlikte birçok kişiyi hem araba hem de ev sahibi yapmaya başlayan Eminevim böylelikle herkesin de güvenini kazanmış oldu. Günümüzde Eminevim firmasının çokça kişi tarafından tercih edilmesi ise faizsiz bir hizmet sunmasıdır. Eminevim çağrı merkezini arayarak firmanın faizsiz ev satın alma kampanyası hakkında daha detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Özellikle esnek ödeme şartları ile de tercih edilen Eminevim’den faydalanmak isteyen kişiler belli aşamalardan geçmektedir. İlk önce satın alınması planan evin tutarına karar verilir daha sonra ise ödeyeceğiniz taksitlerin planlaması gerçekleştirilir. Eminevim’dek taksitlerin 60 ve 120 ay arasında olduğu bilinmektedir. Taksitlerin sayısı da aynı zamanda grubunuzda yer alacak kişi sayısını belirler. Örneğin; eğer 60 taksitle bir ev satın alma grubuna dahil olduysanız grupta yer alan kişilerin her ay ödediği taksitle bir kişiye ev satın alınır. Bu da kura sistemi ile belli olmaktadır. Siz de Eminevim’in sunduğu imkanlar hakkında daha çok ayrıntı olmak istiyorsanız Eminevim iletişim numarasını arayabilirsiniz.

Eminevim Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 36 46

Eminevim İletişim E-Posta Adresi:

bilgi@eminevim.com.tr

Arama Terimleri: Eminevim irtibat telefonu, Eminevim müşteri hizmetleri, Eminevim müşteri temsilcisi, Eminevim iletişim numarası, Eminevim şikayet hattı, Eminevim telefon numarası, Eminevim canlı destek, Eminevim çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz