Ekol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası 2022

Ekol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile giyim sektöründe hizmet veren ve faaliyetine 1970 yılında başlayan Ekol şirketine ulaşabilirsiniz. Mağazalarında 1993 yılında kadın giyim alanında ürünleri ile hizmet vermiştir. Birçok farklı alandan ve fiyattan ürünleri sayesinde müşterilerine giyim alanında hizmet vermektedir.

Ekol Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Ekol mağazası kadın giyim alanında ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, eşofman, kaban, elbise ve montları bulunmaktadır. Ayrıca Ekol büyük beden alanında birçok farklı modelden ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Ekol mağazalarına ek olarak giyim alanında hizmet veren Boyner mağazalarında ürünleri ile müşterilerine hizmet vermektedir. Onteks Tekstil Tic. Ltd. Şti bağlı olarak On Fashion markası adı altında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Ekol mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir.

Mağazaları ve internet sitesi sayesinde birçok farklı modelden ürünlerini satışa sunmuştur. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde mağazaları sayesinde hizmet veren Ekol mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır. Ekol farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan Ekol müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur.

Ekol çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Loft Çağrı Merkezi Telefon Numarası bağlantısından da şirketin telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Ekol Telefon Numarası

0312 473 86 10

Ekol İletişim

Yorum yapın