E-tesettür İletişim Telefon Numarası

E-tesettür Türkiye’de giyim sektöründe hizmet veren mağazadır. İlk olarak 2012 tesettür giyim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Daha sonra müşterilerine giyim sektöründe birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. E-tesettür internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Ürünleri arasında bulunan pantolon, gömlek, elbise, etek, mont, eşofman, ferace, kaban, abiye, eşarp ve şal gibi farklı markalardan ürünlerini satışa sunmuştur. E-tesettür müşterilerine çanta ve aksesuar alanında bulunan omuz ve sırt çantaları bulunmaktadır. Ayrıca E-tesettür beden bulmakta zorlanan müşterilerine de büyük beden alanında bulunan ürünleri ile hizmet vermetedir. Markaları arasında bulunan Armine, Loreen, Pierre Cardin, Modagül, Butik Melina ve Aknisa gibi birçok farklı markanın ürünlerini satışa sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. E-tesettür sadece tesettürlü müşterilerine değil diğer müşterilerine giyim sektöründe bulunan ürünleri ile internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren E-tesettür yurt dışında bulunan müşterilerinin de internet sitesi üzerinden sipariş verme imkanı bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan E-tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. E-tesettür internet sitesi üzerinden taksitli bir şekilde alışveriş yapmanıza ve farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikler sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

E-tesettür müşteri iletişim telefon numarası: 0850 200 92 00

Arama terimleri: E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarası, E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarası

Yorum yapın