E-tesettür İletişim Numarası Direkt Bağlanma

E-tesettür İletişim Numarası sayesinde kadın tesettür giyim sektöründe yer alan ve temelleri 2012 yılında atılan E-tesettür şirketine ulaşabilirsiniz. Daha sonra müşterilerine giyim sektöründe birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermiştir. E-tesettür internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Ürünleri arasında bulunan pantolon, gömlek, elbise, etek, mont, eşofman, ferace, kaban, abiye, eşarp ve şal gibi farklı markalardan ürünlerini satışa sunmuştur. E-tesettür müşterilerine çanta ve aksesuar alanında bulunan omuz ve sırt çantaları bulunmaktadır.

E-tesettür İletişim Numarası

Ayrıca E-tesettür beden bulmakta zorlanan müşterilerine de büyük beden alanında bulunan ürünleri ile hizmet vermetedir. Markaları arasında bulunan Armine, Loreen, Pierre Cardin, Modagül, Butik Melina ve Aknisa gibi birçok farklı markanın ürünlerini satışa sunarak müşterilerine hizmet vermektedir. E-tesettür sadece tesettürlü müşterilerine değil diğer müşterilerine giyim sektöründe bulunan ürünleri ile internet sitesi üzerinden hizmet vermektedir. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren E-tesettür yurt dışında bulunan müşterilerinin de internet sitesi üzerinden sipariş verme imkanı bulunmaktadır.

Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan E-tesettür müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. E-tesettür internet sitesi üzerinden taksitli bir şekilde alışveriş yapmanıza ve farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ödeme imkanı da sunmaktadır. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için E-tesettür müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

E-tesettür çağrı merkezi iletişim telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünleri hakkında bilgi almak ve danışmak istedikleri konular için yetkililere danışabilirsiniz.

E-tesettür Direkt Bağlanma

0850 200 92 00

E-tesettür İletişim

Yorum yapın