E-Bebek Çağrı Merkezi Numarası

E-Bebek çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

E-Bebek Müşteri Hizmetleri Numarası

E-Bebek, 2001 senesinde hizmet vermeye başlayan bebek bakımı ile ilgili her türlü bilgi ve eşya satışı gerçekleştiren bir firmadır. Halil Erdoğmuş tarafından kurulan E-Bebek hem anne-babalara hem de anne-baba adaylarına hizmet vermektedir. Günümüzde ise bebekler için ürettiği eşyalar ve ürünler ile popüler olan E-Bebek firması kısa bir süre içerisinde anne ve babaların en çok tercih ettiği alışveriş mağazalarından birisi olmayı başarmıştır. Anne ve bebeğin doğum öncesinden, bebeğin 4 yaşına gelinceye kadar tüm ihtiyaçlarını karşılayan E-Bebek hem sağlıklı, kaliteli olması hem de hesaplı olması ile öncü firmalar arasında yer almayı başarmıştır. E-Bebek günümüzde hem bebek hem de anne için giyim & tekstil üretmektedir. Bebek kıyafetlerini bulabileceğiniz gibi hamile giysilerini de rahatlıkla bulabileceğiniz E-Bebek mağazaları günümüzde Türkiye’nin hemen hemen her yerinde bulunmaktadır. Ayrıca bebek odası, banyo & bakım, bez & mendil, oyuncak, kitap, araç & gereç, beslenme, emzirme ve güvenlik gibi kategorilerde hizmet vermekte olan E-Bebek müşteri memnuniyeti felsefesi ile faaliyetlerini yapmaktadır. E-Bebek çağrı merkezini arayarak size en yakın E-Bebek mağazasının nerede olduğunu öğrenebilirsiniz. Çağrı merkezi hafta içi ve hafta sonu iş saatleri içerisinde bilgi ve teknik destek hizmeti vermektedir. İş saatleri dışında E-Bebek web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurabilirsiniz.

ebebek

E-Bebek Çağrı Merkezi Numarası

Mağazaları ile hizmet vermekte olan E-Bebek aynı zamanda online mağazası ile de hizmet vermektedir! 7/24 E-Bebek markasının resmi internet sitesine girebilir ve dilediğiniz kategorideki ürünü satın alabilirsiniz. Firmanın internet sitesi üzerinden satın aldığınız ürünleri bir hafta içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Kredi/banka kartı ödeme ve kapıda ödeme seçenekleri bulunan firmadan kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz. E-Bebek müşteri hizmetlerini arayarak internet sitesinde karşılaştığınız sorunları ya da siparişinizin nerede olduğunu sorgulatabilirsiniz. Ayrıca E-Bebek iletişim numarasını arayarak iade ve değişim gibi talepler hakkında bilgi alabilirsiniz.

E- Bebek Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0 216 325 11 11

E-bebek İletişim Formu

Madame Coco çağrı merkezi numarasını paylaştığımız diğer yazımıza da göz atabilirsiniz.

Yorum yapın