Dufy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dufy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi sayesinde giyim sektörünün önemli şirketlerinden olan Dufy şirketine kolayca ulaşabilirsiniz. Dufy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası müşteri memnuniyetini arttırmak için şirket tarafından faaliyete geçirilen bir numaradır. Şirketin ilk mağazası 1964 yılında gömlek üretimi sayesinde faaliyetlerine başlamıştır.

Dufy Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Mağazalarında erkek giyim alanında birçok farklı alandan ürünleri ile hizmet vermiştir. Dufy erkek giyiminde birçok farklı modelden ve fiyattan ürünleri sayesinde hizmet vermektedir. Dufy mağazası 2016 yılında Cebeci Grubu’na katılarak gömlek alanında başladıkları faaliyetlerine devam ederek birçok farklı alandan ürünlerini mağazalarında satışa sunmuştur. Ürünleri arasında pantolon, gömlek, kaban, takım elbise ve montları bulunmaktadır.

Şirketin satış noktalarında cüzdan, kravat, kemer ve çorap gibi aksesuar alanında ürünlerini piyasaya sürmüştür. Mağazalarında ayakkabı alanında birçok farklı modelden ürünleri ile hizmet vermektedir. Büyük beden alanında ürünleri sayesinde müşterilerinin büyük beden giyim alanında ürünlerini satışa sunmuştur. Mağazalarının yanı sıra internet sitesi üzerinden müşterilerine hizmet vermektedir. Türkiye genelinde birçok farklı şehirde toplamda 36 adet mağazası ile hizmet veren Dufy mağazaları ve internet sitesi üzerinden müşterilerinin alışveriş yapmalarına imkan sağlamaktadır.

Farklı ödeme seçeneklerinin yanı sıra kapıda ve taksitli bir şekilde ödeme yapma imkanınız bulunmaktadır. Bütçenizi zorlamadan kolayca ve güvenli bir şekilde alışveriş yapma imkanı sunan şirket müşterilerine özel fırsat ve kampanyaları sayesinde ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunmuştur. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorular için Dufy telefon numarasını kullanıma sunmuştur.

Dufy çağrı merkezi numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz. Altınyıldız Classics Çağrı Merkezi Numarası bilgisinden de ilgili şirkete ulaşabilirsiniz.

Dufy Telefon Numarası

0850 303 34 63

Dufy İletişim

Yorum yapın