DR Müşteri Hizmetleri Numarası

DR Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi aktaracağımız içeriğimizde 1996 yılında kurulan D&R şirketinin tüm iletişim bilgileri yer almaktadır.

DR Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Şirketin kurucuları ise Doğan Şirketler Grubu Holding A.Ş.’tir. İlk mağazalarını ise Kadıköy ve Erenköy ilçelerinde 1997 senesinde açılmıştır. Günümüzde elektronik cihaz, kırtasiye, film, müzik, kitap, müzik albümü, oyuncak ve hediyelik gibi ürünler satmakta olan mağaza günümüzde Türkiye’nin 50 şehrinde hizmet vermektedir. Toplamda 205 mağazaya sahip olan D&R sadece oturduğunuz semtte değil aynı zamanda birçok alışveriş merkezinde de yer alan en dikkat çekici mağazalar arasında yer almaktadır. İstanbul dışında Denizli, Eskişehir, İzmir, Kayseri, Tekirdağ, Trabzon, Ankara, Adana, Antalya, Aydın, Bursa, Sakarya ve Manisa gibi şehirlerde hizmet veren D&R, Türkiye’nin en çok kitap satışı yapan şirketler arasında yer almaktadır. Size en yakın D&R mağazasının nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız DR Müşteri Hizmetleri Numarası arayabilirsiniz.

Kültür ve eğlence dünyasının en büyük merkezi olan D&R mağazaları ayrıca resmi internet siteleri üzerinden de ürünlerinin satışını gerçekleştirmektedir. Eğer mağazanın resmi internet sitesi üzerinden yapılan alışverişlerde bir sorun yaşıyorsanız ya da siparişinizin nerede olduğunu öğrenmek istiyorsanız D&R çağrı merkezini arayabilirsiniz. Ayrıca mağazanın ürünleri hakkında bir şikayetiniz bulunuyorsa D&R irtibat numarasını arayabilirsiniz.

0850’li numara üzerinden destek vermekte olan DR iletişim numarasını günün her saati arayarak yetkiliden destek alabilirsiniz. Genel müdürlüğü İstanbul’un Mecidiyeköy semtinde yer alan D&R müşteri memnuniyeti politikası içerisinde hizmet vermektedir.

DR Müşteri Çağrı Merkezi Numarası

0 (850) 266 3737

“DR Müşteri Hizmetleri Numarası” üzerine bir yorum

  1. Sipariş Numarası W121827232 15 günden fazla oldu sipariş lerimiz gelmedi okul tatilde kitap okusun oglum diye bekliyoruz gelmedi depo taşınıyor diye bahane ediyorsunuz MÜŞTERİ HİZMETLERİ TELEFONA BAKMIYOR NİYETINIZNE BÖYLE REZILIK OLMAZ İŞINIZI DOĞRU YAPIN MÜŞTERİ HİZMETLERİ NE İS YAPIYOR İŞİNİZ DOĞRU YAPIN

    Cevapla
Yorum yapın