DHL Çağrı Merkezi Telefon Numarası

DHL çağrı merkezi bilgileri, müşteri hizmetleri telefon numarası nedir? 1969 yılında Adrian Dalsey, Robert Laynn ve Larry Hillblom tarafından kurulmuştur. Kurdukları  vakitte bu kadar büyüyeceğini ve dünya çapında adeta devrim yaratacağından kuşkusuz habersizlerdi. DHL günümüzde dünya çapında lider kargo firması konumundadır.

DHL

220’den fazla ülkede 380.000’i aşkın istihdamı ile her gün yepyeni pazar imkanlarına ulaşmanıza, sınırları kolayca aşmanıza, firmanızı büyütmenize ve geliştirmenize veya yakınlarınıza, değer verdiklerinize yolladığınız mektuplarınızı göndermenize yardımcı oluyor.

Takip numaranız uluslararası veyahut ulusal takip için kargonuza verilen, rakamlar ve harfler ile tahmin edilmesi imkansız formatlar ile oluşan numaradır. Bu numara gönderen şahıs, firma veya internet mağazaları aracılığı ile sizlere iletilir. İnternet üzerinden eğer ki bir ürün aldıysanız genelde elektronik posta adresinizde veya gönderinizi takip edeceğiniz bildirimde takip numarası gözükür. Eğer ki numaranız sipariş sonrasında size verilmediyse, gönderici şahıs veyahut sipariş verdiğiniz internet mağazası ile iletişime geçiniz. Takip etme işlemleriniz takip ve izleme numarasını edindikten 24 ve 48 saat sonrasında görünecektir. Çoğunlukla, gönderiler DHL tesisine ulaştıktan sonra takip faaliyeti görünecektir. Eğer ki bir sorun yaşıyorsanız lütfen doğru takip kodunu doğru şekilde girdiğinizden emin olunuz. Numaranız hala işe yaramıyorsa gönderici veyahut internet mağazası ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

DHL Lojistik siz değerli müşterileri için zaman hassas konulu gönderim hizmeti de sağlamaktadır. Bu hizmet ile beraber bir sonraki iş gününe kadar kargonuz teslim edilir. Hizmet sunulan bölgelerle ilgili  müşteri hizmetleri birimi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

DHL Çağrı Merkezi Telefon Numarası

DHL Lojistik değerli kullanıcılarına yardım ve destek hizmetini kusursuz bir biçimde sağlamaktadır. DHL Lojistik ile ilgili sorunlarınız, destek talepleriniz, önerileriniz ve şikayetleriniz için telefon numarası ve elektronik mail kanallarını kullanabilirsiniz. 444 00 40 numaralı telefon ile arama sağlayarak bildiriminizi sağlayabilirsiniz. Bunun yanı sıra internet üzerinden mail göndererek bildiriminizi sağlamak için buraya tıklayınız. Ayrıca diğer servislerinin iletişim bilgilerine direkt erişim sağlamak için lütfen buraya tıklayınız.

DHL Şikayet

DHL Lojistik ile ilgili her türlü şikayetleriniz için çözüm merkezi ile sizlere hizmet veren bu firma ile ilgili her türlü şikayetlerinizi aşağıda yer alan numara üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda alt kısımda yer alan yorumlar kısmından yorum yaparak şikayetlerinizi bildirebilirsiniz. Sayfamızda yer alan diğer firmaların iletişim bilgileri ve yorumları için buraya tıklayınız.

Yorum yapın