Destek yayınları çağrı merkezi numarası

0
89
destek-yayinlari-irtibat-numarasi-nedir
destek-yayinlari-irtibat-numarasi-nedir

Destek yayınları çağrı merkezi; Destek Medya Grubu Türkiye’nin en prestijli ve alt markaları olan kurumlar arasında yer alıyor. Öyle ki ülkemizde kitap denince akla gelen ilk kurumlardan biri olarak da dikkat çekiyor. Pek çok ünlü yazarın ve yeni potansiyel yazarın kitapları bu yayınevinde basılarak satışa sunuluyor. Karakarga, beyaz baykuş, genç destek gibi alt markalarıyla da hizmete devam ediyor.

Çağa ayak uyduran Destek yayınları aynı zamanda Destek Dükkan adında bir online mağazaya da sahiptir. Destek yayınları çağrı merkezi iletişim bilgilerine ulaşmak için en doğru adrestesiniz. Hemen irtibat numarasına sitemizden kolayca ulaşabilirsiniz.

Destek yayınları çağrı merkezi irtibat

Destek yayınları çağrı merkezi irtibat bilgilerine gereksinim duyan kişiler araştırma yapıyor. Genel olarak kitap ve benzeri ürünleri satın almayı düşünen destek yayınları müşterileri talep, istek, öneri ya da şikayet için iletişime geçebilir. Öte yandan Destek Dükkan online mağaza üzerinden yaptıkları alışverişin takibi için de çağrı merkezi iletişim bilgilerine ihtiyaç duyabilirler. Tüm soru, sorun ve diğer konular hakkında iletişime geçebileceğiniz Destek yayınları müşteri hizmetleri numarasını sizler için araştırdık. İşte, detaylar…

Destek grup iletişim bilgileri

Destek yayınları çağrı merkezi ve Destek Dükkan online mağaza iletişim bilgileri farklılık gösteriyor. Hemen irtibat numaralarını aktarmak gerekirse de;

  • Destek Dükkan İletişim: 0 545 573 99 44
  • Destek Dükkan Whatsapp İletişim: 0 545 573 99 44
  • Destek Medya Grup İletişim: 0212 252 2242

Siz de hemen irtibat numaraları üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Diğer yayınevleri ve benzer kurumların müşteri hizmetleri numaralarına da sitemizden kolayca ulaşmanız mümkündür. Sizler için ihtiyacınız olan tüm çağrı merkezi iletişim bilgilerine yer veriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz