Derimod Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Derimod Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi verdiğimiz bu içeriğimizde şirketin tüm iletişim seçenekleri aktarılmıştır. Derimod markası 1974 senesinde kurulmuş kıyafet üretim firmasıdır. Günümüzde deri ve modayı bir araya getirerek oldukça şık ürünler ortaya koyan marka bu alanda hizmet vermekte olan öncü firmalar arasında yerini almayı başarmıştır.

Derimod Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’de deri ile modaya yön veren ilk marka olan firma sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da hizmete girmiş ve tasarımları ile bir dünya markası haline gelmeyi başarmıştır. 1982 senesinde Amerika’da Beverly Hills’te mağaza açarak kendi alanında büyük bir girişim gerçekleştiren firma Mila Jovocih ve Linda Evangelista gibi ünlü modelleri reklam yüzü olarak kullanmıştır. Hem kadın hem de erkek için ceket, çanta ve ayakkabı üreten firma aynı zamanda müşterileri için kampanyalar düzenlemektedir. Müşteri memnuniyeti felsefesi ile hizmet vermekte olan Derimod markası müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurmak için Derimod müşteri hizmetlerini oluşturmuştur. Alanında uzman kadrosu ile hizmet vermekte olan firma, müşteri memnuniyeti sağlamak adına ilgili işleminiz için destek hizmeti ile yardımcı olacaktır.

Derimod Müşteri Hizmetleri Numarası
Derimod Müşteri Hizmetleri Numarası

Derimod İstek ve Şikayet Bildirim Hattı

Derimod çağrı merkezini arayarak marka hakkında merak ettiklerinizi, sormak istediklerinizi ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Ayrıca size en yakın Derimod mağazasının nerede olduğunu öğrenmek için de Derimod müşteri temsilcisini arayabilir ve destek alabilirsiniz.

Derimod İletişim Numarası

Derimod markasının resmi internet sitesi üzerinden de online alışveriş yapabilir ve siparişlerinizi birkaç gün içerisinde adresinize teslim alabilirsiniz. Siparişlerinizle ya da ödemeyle ilgili yaşadığınız sorunlar için Derimod iletişim numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca iade, değişim gibi talepleriniz için de markanın iletişim numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde ilgili isteğinize göre operatörler hizmet verecektir. Müşteri memnuniyeti prensibi ile hizmet vermekte olan firma, her türden bildirinizi uzman ekibi ile işleme almaktadır. Derimod çağrı merkezi telefon numarası ve e-posta adresi üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

Derimod İletişim Telefon Numarası:

0850 288 4 288

Derimod İletişim E-Posta Adresi:

destek@derimod.com.tr

Derimod İletişim Formu

 

Yorum yapın