Denizbank Müşteri Hizmetleri

Denizbank Müşteri Hizmetleri, Denizbank’ın müşterilerine daha iyi hizmet vermek için kurduğu bir hizmettir. Bu içeriğimizde konuyla alakalı tüm telefon numaraları sizlere aktarılmaktadır.

Denizbank Müşteri Hizmetleri Numarası

DenizBank aslında Türk denizcilik sektörüne finansal anlamda destek sağlamak için kurulan bir bankadır. 1938 senesinde kurulan DenizBank çok kısa bir süre içerisinde müşterileri için hazırladığı kampanyalar ve fırsatlar ile en çok tercih edilen bankalardan birisi olmayı başarmıştır. Günümüzde sayısızca müşterisi olan DenizBank, 1997 senesinde resmi olarak özelleştirilmiştir. Sonrasında  Zorlu Grubu çatısı altında hizmet vermeye başlayan Denizbank, 2006 senesinde ise Dexia ile yapılan anlaşma sonrası o şirket bünyesinde çalışmalarına devam etmiştir. 2007’nin verilerine göre Denizbank’ın Türkiye içerisinde 303 şubesi bulunmaktadır.

Türkiye içerisinde yer alan özel sermayeli en büyük altıncı banka olan Denizbank 2012 senesinde ise Sberbank altında hizmet vermeye başlamıştır. Ardından 2013 senesinde Citi Bank’ın Türkiye’de hizmet veren bireysel bankacılık alanını satın almıştır ve böylelikle 600 bini aşkın müşteri çatısı altına almıştır. Günümüzde hem bireysel hem de kurumsal olarak hizmet vermekte olan Denizbank çağrı merkezi numarası ile müşterilerine destek vermektedir.

Özellikle altın, emekli, KOBİ, yatırım, sigorta ve kredi kartı gibi alanlarda faaliyet gösteren Denizbankın kampanyaları ve fırsatları hakkında daha detaylı bilgiyi Denizbank müşteri temsilcisini arayarak öğrenebilirsiniz.

Türkiye’nin her şehrine 0850’li numarası ile hizmet vermekte olan Denizbank iletişim numarasını arayarak banka/kredi kartı başvurusunda bulunabilir ya da çalıntı, değişim ve kayıp gibi bildirimlerini yapabilirsiniz.

Denizbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 222 0 800

Türkiye’nin önemli bankalarından olan TEB Çağrı Merkezi numarasına ilgili bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yorum yapın