Deniz Butik Çağrı Merkezi Numarası

0
64
deniz-butik-musteri-hizmetleri-iletisim
deniz-butik-musteri-hizmetleri-iletisim

Deniz Butik Çağrı Merkezi; Deniz Butik online alışveriş mağazası Türkiye’nin en büyük online mağazalarından biridir. Kurucusu ise Deniz Topçuoğlu’dur. Kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme kaydederek herkes tarafından bilinen bir marka haline gelmeyi başarmıştır. Bugün Türkiye’nin her yerinden milyonlarca kişinin uğraş online alışveriş adreslerinden biridir. Online alışverişlere istinaden müşterileri çağrı merkezi numarasını da sıklıkla araştırıyor.

Deniz Butik Çağrı Merkezi irtibat numarasına içeriğimizden hemen ulaşabilirsiniz! Sipariş takibi, sorun, soru, şikayet ve benzeri her konuda hemen bu numarayı arayarak bilgi almanız mümkündür!

Deniz Butik Online Alışveriş Mağazası

Değişen ve gelişen dünya da artık her şey dijital hale gelmeye başladı. Reel mağazalar giderek yerini online mağazalara bırakıyor. Zaman kazanmak, hızlı sipariş oluşturmak gibi avantajlar sağlayan online mağazalardan biri de Deniz Butik’tir. Uzun süredir perakende tekstil sektörünün öncü isimlerinden biri olarak hizmet sağlıyor. Sunduğu trend kadın giyim ürünleri ile dikkat çektiğini söylemek de yanlış olmayacaktır. Ürün bilgisi, sipariş takibi, kargo takibi, değişim ve iade gibi çeşitli nedenlerden ötürü ihtiyacınız olabilecek Deniz Butik Çağrı Merkezi irtibat numarasını sizler için araştırdık. İşte, detaylar…

Deniz Butik Çağrı Merkezi İrtibat

Deniz Butik Çağrı Merkezi; Deniz Butik online mağaza olarak hizmet sağlasa da müşteri memnuniyetine son derece önem veriyor. Müşterilerinizi sipariş öncesi ve sonrasına ilişkin bilgilendirmeye de oldukça özen gösteriyor. Bu noktada Deniz Butik ile iletişime geçebileceğiniz hem çağrı merkezi hattı hem de whatsapp hattı mevcuttur. İletişim bilgileri ise;

  • Deniz Butik Whatsapp No: 0553 887 03 72 
  • Deniz Butik Müşteri Hizmetleri No: 0850 888 03 69

Deniz Butik gibi hizmet sağlayan diğer internet siteleri, online mağazalar için de çağrı merkezi iletişim bilgilerine sitemizden kolayca ulaşmanız mümkündür!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz