Demirdöküm İletişim Telefon Numarası

0
130
Demirdöküm İletişim Telefon Numarası
Demirdöküm İletişim Telefon Numarası

Demirdöküm İstanbul’da 1954 yılında kurulmuştur. Demirdöküm markası su ısıtması ve benzeri işlerle ilgilenen bir markadır.
Demirdöküm markası ürünlerini son teknolojide üretmiş müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır.
Ayrıca Demirdöküm Türk sanayisine de güzel örnek olmayı başarmış, başarılı bir markadır. Aynı zamanda ise bir sürü yeni yatırımı piyasaya sürmüş kaliteli ve güvenilir bir markadır.
Demirdöküm Türkiye’de ilklere de imza atmayı başarmıştır. Bunu açmak gerekirse ilk kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, şofben, soba, kombi ve bunların yanında döküm radyatörü üretmiştir. Bu toplu aletlerin görevine kısaca “ısı konforu” olarak adlandırabiliriz.
Demirdöküm 2007 ‘de ısıtmada dünya birincisi olan Vaillant Group’na katılmıştır. Bu birliktelikle birlikte Demirdöküm markası Türkiye’deki pazarda ayrıca ihracatta önemli atılımlar gerçekleştirmiştir.
Demirdöküm‘ün Türkiye de sunduğu ilkleri daha detaylı bir şekilde açıklayalım:
-İlk söküm radyatör
-İlk panel radyatör
-İlk 25 mm hatveli panel radyatör
-İlk döküm kazan
-İlk şofben
-İlk poliüretan gövdeli termosifon
-İlk kombi
-İlk yoğuşmalı kombi
-İlk gaz yakıtlı boba
-ilk ISO 9002
-İlk 10 yıl garanti (panel radyatör)
-İlk desenli düz yüzlü panel radyatör
-İlk portmanto panel radyatör
-İlk dekoratif klima dış ünitesi
-ilk yakıt pilli bipolar plakası
-ilk rollbond solar kollektör
Demirdöküm, yazılım ve donanımını Ar-Ge çalışmaları kapsamında yapmış olduğu çalışmalarında kullanmıştır.
Zamanın ilerlemesi ile değişen ve gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başarmış ve ürünlerini alanları yaptığı kalitesi ve son teknolojisi ile mutlu etmeyi başarmıştır.
Ayrıca Ar-Ge çalışmalarında  alternatif enerji kaynakları yani güneş enerjisi ve bunun gibi enerji kaynaklarını değerlendirme konularına  yer vermiştir.
Demirdöküm’ü kalite açısından ele aldığımızda ise üretiminde 5S, FMEA, 6 Sigma, Kaizen, SPC Kontrol ve One-Piece-Flow (OPF) ve çeşitli  Üretim teknolojileri kullanılır. Ayrıca kullanılırken tüm teknolojik aletlerin çevrenin korunmasına  dikkat edilmiştir.
Demirdöküm ilk ihracatını 1968 de Ürdür’e döküm radyatörü satarak başlamıştır. Bugünlerde ise 40 dan fazla ülkeye ürünlerini satmayı başarmış, kaliteli bir markadır.
Ayrıca Demirdöküm tesisleri sadece Türkiye de değil; dünya için kabul edilmiş olan “kalitede uygunluk” belgesini almayı hak etmiş bir markadır.

Demirdöküm İletişim Telefon Numarasını yetkili servis talep etmek için, istek ve şikayetlerinizi bildirmek için arayabilirsiniz.

Demirdöküm İletişim Telefon Numarası : 0850 222 1 833

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz