DELL İletişim Numarası

1984 yılında kurulan ABD merkezli DELL, kişisel bilgisayar üretiminde dünyanın en önemli markalarından birisi konumunda bulunuyor. Dünya genelinde kişisel bilgisayar üretiminde ikinci sırada bulunan DELL, geniş kapsamlı Ar-Ge çalışmaları kapsamında sunucu ve diğer ağ bileşenleri, veri depolama donanımları ve yazılımları alanında üretimler gerçekleştirmektedir.

DELL İletişim Numarası Nedir?

Çoğu kişi tarafından araştırılan DELL çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer DELL iletişim bilgileri yazımızda.

Bu nedenle de günümüzde hem kurumsal hem de bireysel alanlarda en çok tercih edilen markalardan birisi konumunda bulunuyor. Dünya genelinde 180 farklı ülkede faaliyet gösteren DELL, aynı zamanda da 2 milyarı aşkın IT kullanıcısına destek çözümleri sağlamaktadır.

Dünyanın günlük satış rakamları en yüksek olan teknoloji şirketlerinden birisi olma özelliğine de sahip olan DELL, Türkiye’ de de en çok tercih edilen markalar arasında yer alıyor.

DELL 444 lü müşteri hizmetleri numarası 0212 371 90 54 şeklindedir ve tüm teknik destek ihtiyaçlarına yanıt vermektedir.

DELL Telefon Numarası

0212 371 90 54
0212 371 90 55

DELL Türkiye Genel Müdürlük Adresi
İş Kuleleri, Kule 2, Kat:5 4. Levent 34330, İstanbul

Xiaomi Çağrı Merkezi bağlantısından şirketin çağrı merkezine ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir!

“DELL İletişim Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın