Deichmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Deichmann müşteri hizmetlerine ulaşmak için yazımızda telefon numarası ve firma ile ilgili iletişim bilgilerini paylaştık. En kaliteli ürünlere ulaşmak ve öneri, şikayet yorumlarda bulunabilmek için yazımızı okumanızı tavsiye ediyoruz.

Alman ayakkabı markası Deichmann, perakende ayakkabı zinciridir. 1913 yılında Almanya’ nın Ruhr bölgesinde küçük bir ayakkabı dükkanı olarak kurulan Deichmann aradan geçecek 100 yılı aşkın süre içerisinde dünyanın en önemli ayakkabı üreticilerinden birisi haline gelmiştir. Bugün, Deichmann çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerini sizlere sunacağız.

Günümüzde de şirketin merkezi ilk kurulduğu bölgede bulunmaktadır. Kadın, erkek, çocuk, spor gibi farklı gruplarda tasarlamış olduğu ayakkabı modelleri ile Deichmann dünyanın her yerinde son derece yoğun ve sık bir şekilde tercih ediliyor.

Deichmann telefon numarasi

Rahatlığı ve şıklığı bir arada yakalamaya yardımcı olacak sportif nitelikli ayakkabı koleksiyonlarından oluşan ürün yelpazesiyle Deichmann, Türkiye’ de de bulunan mağazalarıyla ayakkabı modasını yakından takip edebilme imkanı veriyor. Ayrıca online mağazasından da alışveriş yapılabiliyor.

Spor ayakkabı dünyasının en güçlü markalarından birisi olarak 100 yılı aşkın tarihiyle öne çıkan Deichmann 444 lü müşteri hizmetleri numarası ise 0850 200 04 50 şeklindedir.

Deichmann Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0850 200 04 50
(Pzts. – Cuma 09:00’dan 19:00’a kadar)
(Cmts. 09:00’dan 14:00’a kadar)

Deichmann Türkiye Genel Müdürlüğü
19 Mayıs Caddesi No.3
Golden Plaza Kat.6
34371 Şişli – İstanbul
Telefon Numarası: 0212 373 7000

Deichmann Faks Numarası
0212 233 13 56

Deichmann Şikayet

Deichmann firması hakkında sormak istediğiniz sorular varsa, marka ile alakalı yorum, şikayet ve öneriler için 0850 200 04 50 numarasından yardım alabilirsiniz.

Deichmann Sipariş Takip

Firmadan almış olduğunuz ürünlerin siparişini takip için müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve alım yaptığınız ürünlerle ilgili detay aktardıktan sonra müşteri temsilcisi tarafından bilgilendirilirsiniz.

Deichmann sipariş takibi, telefon numarası ve iletişim bilgileri hakkında sizler için bu yazımızı aktardık. Firmaya ulaşabileceğiniz diğer aramalar için telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı aranmalarını gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum yapın