Defacto Çağrı Merkezi – İletişim Numarası

Kuruluşu 2003 yılında olsa da ilk mağazasını 2004 tarihinde açan Defacto, Türkiye’ nin yerli hazır giyim markalarından birisidir. Türkiye genelinde mağazalarıyla kendi tasarladığı ve ürettiği giyim ve aksesuar ürünlerinin satışını gerçekleştiriyor. Yazımızda Defacto çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgilerini sizlerle paylaştık.

Defacto Çağrı Merkezi

Her yeni sezonda erkek, kadın ve çocuk kategorilerine özel olarak sunduğu koleksiyonlarıyla giyim modasına yön veriyor. Türkiye genelinde toplam 331 mağazası bulunan Defacto bu alanda önemli giyim kategorisindeki mağaza zincirlerinden birisine sahiptir. Nitekim 2013 yılında Ozon Giyim yani Defacto markası, Türkiye’nin 36.büyük markası konumuna yükselmeyi başarmıştır.

Türkiye genelindeki yüzlerce mağazasının yanı sıra yurtdışında da 105 mağazasıyla uluslararası pazara faaliyet gösteriyor. Yurtdışında ağırlıklı olarak Batı Avrupa, Balkanlar ve Orta Asya coğrafyasında mağazaları bulunuyor.

Türkiye’nin en büyük giyim markalarından Defacto 444 lü çağrı merkezi numarası bilgisi ise 0850 222 27 15 şeklinde belirtilmektedir.

Defacto İletişim Numarası

Defacto Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 27 15

Defacto İletişim Adresi

Defacto WhatsApp Hattı
0531 882 08 11

Defacto Genel Merkez Adresi
DeFacto Plaza Basın Ekspress Yolu Bahariye Cad. No: 31 34303 Halkalı – Küçükçekmece / İSTANBUL

Alışveriş kategorimizde benzer şirketlerin Çağrı Merkezi numaralarına erişim sağlayabilirsiniz.

“Defacto Çağrı Merkezi – İletişim Numarası” üzerine 2 yorum

  1. 11MAYIS 2020 DE 10 ADET SİPARİŞ VERDİM. BUNUN 4 ADETİ GELDİ. 6 ADET HALEN GELMEDİ. 1 AY OLDU NERDEYSE, GECİKME İÇİN KARGO ŞİKETİ İLE GÖRÜŞELECEĞİ DİYE TELEFONUMA MESAJ GELDİ. HAZİRAN AYININ BAŞINDA ÇAĞRI MERKEZİNİZİ ARIYORUM HEP BEKLEME SIRAMIN DOKUZ OLDUĞU SÖYLENİYOR ULAŞAMADIM. GERİ ARANMAK İÇİN 1 İ TUŞLAYIN DİYOR. ARAYANDA YOK, SORANDA. VALLA BEN BU İŞTEN ÇOK SIKILDIM. BAYRAMLIK OLARAK İSTEDİĞİM KIYFETLER KURBANA YETİŞİR UMARIM. BU ŞİKAYETİ YAZARKENDE YİNE TELEFONLA ÇAĞRI MERMEZİNİZİ ARADIM. YAKLAŞIK 12 DK SONRA TEMSİLCİNİZE ULAŞTIM. KARGOMUN 20 MAYISTA AGT KURYEYE VERİLDİĞİ GÖZÜKÜYOR, BEN ANTALYADA SAĞLIK SALIŞANIYIM. PANDEMİ SÜRECİNDE ÇOCUKLARIMIZ HEP MAĞDUR OLDULAR. BAYRAMDA ESKİSİ GİBİ BAYRAM SEVİNCİ YAŞASIN, BU SÜREÇTE BİZLERİN ÇOK YÜKÜ OLDUĞU İÇİN ÇOCUKLARIMIZADA SIKI SIKI SARILAMADIĞIMIZ İÇİN MUTLU OLSUNLAR DİYE ALIŞVERİŞ YAPIP İSTEDİKLERİNİ ALIP, BUNLARLA BİRAZ OLSUN MUTLU OLSUNLAR İSTEDİM. AMA SONUÇ TARİH 04.01.2020 BAYRAMLIKLAR HALEN AGT KARGODA OLDUĞU GÖZÜKÜYOR. DEFACTO YETKİLİLERİ OLARAK BU KONUYU DİKKATE ALIP KURYE ŞİRKETİYLE İRTİBATA GEÇİP, KONUYU DEĞERLENDİRMENİZİ RİCA EDERİM. SAYGILARIMLA. ÖZGÜR ERCAN ANTALYA

    Cevapla
  2. Ürününde sorun var fakat iç etiket kesildiği için üründe sorun olduğu halde çanakkale şubeniz değişim yapmadı yardımcı olabilirmisiniz

    Cevapla
Yorum yapın