Decathlon Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Decathlon müşteri hizmetleri numarası nedir? Decathlon müşteri temsilcisine direk bağlanmak için yazımızın size faydalı olacağını düşünüyoruz.

Hayatın her alanına sporu ulaştıracak ve hayatın her noktasına spor cephesinden bakanlar için zengin ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren Decathlon markası, 1976’da Fransa’da kurulmuştur. Futbol, basketbol vb. gibi popüler spor branşlarının yanı sıra trekking, dağcılık, deniz sporları ve kış sporları gibi daha çok alternatif spor branşları olarak görülen spor dallarına yönelik giyim, ekipman ve malzeme üretimi gerçekleştiriyor. Bu yazımızda, Decathlon çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Türkiye’de de mağazaları bulunan Decathlon markası, mağazalarında kendi tasarladığı ve ürettiği spor ürün gruplarının yanı sıra dünyaca ünlü spor giyim ve ekipman markaları olan Adidas ve Nike gibi markaların ürünlerine de yer veriyor. Bu yönüyle de spora dair her türlü ürün arayışına mağazaları aracılığıyla yanıt veriyor.

Decathlon Müşteri Hizmetleri Numarası

Türkiye’ deki spor giyim ve ekipman satış sektöründe de dinamik bir şekilde yer alan Decathlon 444 lü müşteri hizmetleri iletişim için 0850 532 33 22 numarası kullanılabiliyor.

Decathlon Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Decathlon çağrı merkezi numarası için arayacağınız numara yine 0850 532 33 22 dir.

Decathlon WhatsApp Hattı Telefon Numarası
0549 805 33 83

Decathlon İletişim Mail Adresi
musterihizmetleri@decathlon.com

Decathlon iletişim bilgileri, telefon no, irtibat tel, canlı destek, müşteri temsilcisi, şikayet hattı, 0850 li telefon numarası, whatsapp hattı gibi müşteri temsilcisine bağlanacağınız ve destek alacağınız numaralar yine yazımızda paylaştığımız gibi sizlere yardımcı olacaktır.

Yorum yapın