Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
639

Hayatın her alanına sporu ulaştıracak ve hayatın her noktasına spor cephesinden bakanlar için zengin ürün yelpazesiyle faaliyet gösteren Decathlon markası, 1976’da Fransa’da kurulmuştur. Futbol, basketbol vb. gibi popüler spor branşlarının yanı sıra trekking, dağcılık, deniz sporları ve kış sporları gibi daha çok alternatif spor branşları olarak görülen spor dallarına yönelik giyim, ekipman ve malzeme üretimi gerçekleştiriyor. Bu yazımızda, Decathlon çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer bilgilerden bahsedeceğiz.

Türkiye’de de mağazaları bulunan Decathlon markası, mağazalarında kendi tasarladığı ve ürettiği spor ürün gruplarının yanı sıra dünyaca ünlü spor giyim ve ekipman markaları olan Adidas ve Nike gibi markaların ürünlerine de yer veriyor. Bu yönüyle de spora dair her türlü ürün arayışına mağazaları aracılığıyla yanıt veriyor.

Türkiye’ deki spor giyim ve ekipman satış sektöründe de dinamik bir şekilde yer alan Decathlon 444 lü müşteri hizmetleri iletişim için 0850 532 33 22 numarası kullanılabiliyor.

Decathlon Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 532 33 22

Decathlon WhatsApp Hattı Telefon Numarası
0549 805 33 83

Decathlon İletişim Mail Adresi
musterihizmetleri@decathlon.com

Arama Terimleri: Decathlon iletişim bilgileri, Decathlon telefon no, Decathlon irtibat tel, Decathlon canlı destek, Decathlon müşteri temsilcisi, Decathlon şikayet hattı, Decathlon 0850 li telefon numarası, Decathlon whatsapp hattı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz