Dalin Çağrı Merkezi Telefon Numarası Nedir?

Dalin Çağrı Merkezi Telefon Numarası, Bebek Şampuanı üreticisi olan Dalin şirketine kolay bir şekilde ulaşabileceğiniz telefon numarasıdır. Dalin şirketi 1983 yılında Eczacı Adil Karaağaç tarafından kurulmuştur. Eczacı Adil Karaağaç’ın amacı göz yakmayan, doğal bir şampuan üretmekti. Asıl amacı bebeklerin özel ihtiyaçlarına uygun ürünler ortaya koyabilmekti. Üretildiği dönemin şartlarına nazaran kaliteli ürünler çıkarmayı başaran Dalin, şampuanın yanı sıra bebek pudrası ve bebek sabunu piyasaya sunulması ile anne babaların yüzünü güldürmeyi başardı.

Dalin Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Ayrıca bilim ilacın da kurucusu olan eczacı Adil Karaağaç Dalin‘i Kopak Kozmetik pazarlama ve sanayi A.Ş bünyesinde yapmıştır. İlaç titizliğinde ürettiği bu ürünleri bebeklere uygun hazırlayan Adil Karaağaç zaman ilerledikçe kendini geliştirmeyi, ürünleri farklılaştırmayı unutmayıp, adını unutturmamayı başarmıştır. İlk ürettiği günden itibaren başarısını daim / etmeyi başaran Dalin, yıllar geçtikçe, farklı ürünler çıkarmayı başarmış, büyük bir titizlikle yine bebeklere özel ilaç titizliğiyle hazırlanmış saç bakımından, bebek yağlarına, bebek yağlarından bebek çamaşır bakımına kadar bir sürü güzel ürün çıkarmayı başarmıştır.

Yurt dışındaki bir hocasından ilham alan Adil Karaağaç; Dalin üretim tesisi, Türkiye de kozmetik sektöründe ilk GMP (good manufacturing pratice – iyi üretim uygulaması) sertifikasını almayı başarmıştır. İsmini Mardin’in Midyat İlçesinde bulunan Sivrice Köyünden aldığı aldığı bilinen şirket, günümüzde birçok ülkede kendini göstermeyi, kalitesini konuşturmayı başarmıştır. Şuan ise 17 farklı kategoride, 40 farklı ürün ortaya koymayı başarmıştır.

Yerli malımız olan Dalin 2017 yılında Nielsen Ciro bedellerinde rekabet ettiği 4 ana kategorisi vardır.31 milyon dolar büyüklüğünde kazanç sağladığı saç bakımı kategorisi, 30 milyon dolar büyüklüğünde cilt bakım kategorisinde yabancı rakip firmalara karşın kendi başarısını göstermeyi başarmış, dünden bugüne Türkiye de 30-35 yıla aşkın kendini kanıtlamayı başarmış, yerli markamızdır.

Ayrıca yapmış olduğu reklamlarla, kullandığı civciv logosuyla kendini sevdirmeyi başaran Dalin günümüzde de en çok tercih edilen, başarılı yerli malımızdır. Sadece bebeklerin kullandığı bir ürün olmaktan çıkan Dalin, yetişkinlerin de pek çok alanda kullandığı gündelik yaşamımızın içine kendini yerleştirmeyi başarmış, Türk pazarlarında adını altın harflerle yazdırmıştır.

Dalin Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 622 62 60

Dalin İletişim

Yorum yapın