Dalin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
324
Dalin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
Dalin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Bebek şampuanı markası olan Dalin 1983 yılında Eczacı Adil Karaağaç tarafından üretildi.
Eczacı Adil Karaağaç’ın amacı göz yakmayan, doğal bir şampuan üretmekti. Asıl amacı bebeklerin özel ihtiyaçlarına uygun ürünler ortaya koyabilmekti.
Üretildiği dönemin şartlarına nazaran kaliteli ürünler çıkarmayı başaran Dalin, şampuanın yanı sıra bebek pudrası ve bebek sabunu piyasaya sunulması ile anne babaların yüzünü güldürmeyi başardı.
Ayrıca bilim ilacın da kurucusu olan eczacı Adil Karaağaç Dalin‘i Kopak Kozmetik pazarlama ve sanayi A.Ş bünyesinde yapmıştır. İlaç titizliğinde ürettiği bu ürünleri bebeklere uygun hazırlayan Adil Karaağaç zaman ilerledikçe kendini geliştirmeyi, ürünleri farklılaştırmayı unutmayıp, adını unutturmamayı başarmıştır. İlk ürettiği günden itibaren başarısını daim / etmeyi başaran Dalin, yıllar geçtikçe, farklı ürünler çıkarmayı başarmış, büyük bir titizlikle yine bebeklere özel ilaç titizliğiyle hazırlanmış saç bakımından, bebek yağlarına, bebek yağlarından bebek çamaşır bakımına kadar bir sürü güzel ürün çıkarmayı başarmıştır.
Yurt dışındaki bir hocasından ilham alan Adil Karaağaç;Dalin üretim tesisi, Türkiye de kozmetik sektöründe ilk GMP (good manufacturing pratice – iyi üretim uygulaması) sertifikasını almayı başarmıştır.
İsmini Mardin’in Midyat İlçesinde bulunan Sivrice Köyünden aldığı aldığı bilinen Dalin, günümüzde birçok ülkede kendini göstermeyi, kalitesini konuşturmayı başarmıştır. Şuan ise 17 farklı kategoride, 40 farklı ürün ortaya koymayı başarmıştır.
Yerli malımız olan Dalin 2017 yılında Nielsen Ciro bedellerinde rekabet ettiği 4 ana kategorisi vardır.31 milyon dolar büyüklüğünde kazanç sağladığı saç bakımı kategorisi, 30 milyon dolar büyüklüğünde cilt bakım kategorisinde yabancı rakip firmalara karşın kendi başarısını göstermeyi başarmış, dünden bugune Türkiye de 30-35 yıla aşkın kendini kanıtlamayı başarmış, yerli markamızdır.
Ayrıca yapmış olduğu reklamlarla, kullandığı civciv logosuyla kendini sevdirmeyi başaran Dalin günümüzde de en çok tercih edilen, başarılı yerli malımızdır.
Sadece bebeklerin kullandığı bir ürün olmaktan çıkan Dalin, yetişkinlerin de pek çok alanda kullandığı gündelik yaşamımızın içine kendini yerleştirmeyi başarmış, Türk pazarlarında adını altın harflerle yazdırmıştır.

Dalin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarasını hijyen problemleri, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Dalin Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası : 0850 622 62 60

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz