Daikin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Daikin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile Japonya merkezli ısıtma ve soğutma sektöründe faaliyet gösteren Daikin şirketine ulaşabilirsiniz. Daikin şirketi ilk olarak 1924 yılında kimyasal şirket olarak faalliyetlerine başlamıştır. Daha sonra 2011 yılında soğutma sektöründe hizmet veren klimalarını piyasaya sürmüştür. Ürünleri arasında klima, merkezi sistem, yoğuşmalı ve yoğuşmasız kombi gibi farklı kalite ve fiyattan ürünleri bulunmaktadır. Uluslararası alanda müşterilerine hizmet veren Daikin markası müşterilerine Japonya, Çin ve Amerika başta olmak üzere birçok farklı ülkede bulunan mağazaları sayesinde hizmet vermektedir.

Daikin Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Nedir?

Türkiye genelinde de İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya başta olmak üzere Adana, Edirne, Samsun, Eskişehir, Trabzon ve Yalova gibi birçok farklı şehirde bulunan Daikin markasına ait toplamda 500 adet mağazası sayesinde ürünlerini satışa sunmuştur. Mağazalarının yanı sıra birçok şehirde üretim tesisleri bulunmaktadır. Ayrıca Daikin markası soğutkan gazını ve kompresörünü kendi üreterek hizmet veren tek marka olarak bilinmektedir. Bütçenizi zorlamadan ısıtma ve soğutma alanında ihtiyaçlarınızı karşılamanıza imkan sağlayan Daikin markası müşterilerine farklı kaliteden uygun fiyatlı ürünleri ile hizmet vermektedir.

Daikin markası satış öncesinde ürünlerine ait verdiği hizmetlere ek olarak satış sonrasında da arıza ve bakım gibi hizmetler için birçok farklı şehirde toplamda 501 adet yetkili servisi sayesinde kolayca ve güvenli bir şekilde hizmet vermektedirler. Müşterilerinin memnuniyetini düşünerek ürünleri hakkında sormak istedikleri sorular ve yaşadıkları sorunlar için Daikin müşteri hizmetleri numarasını kullanıma sunmuştur.

Daikin çağrı merkezi telefon numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Ürünler hakkında bilgi almak ve danışmak istediğiniz konular için yetkililere danışabilirsiniz.

Daikin Telefon Numarası

444 99 90

Daikin İletişim

Yorum yapın