Dacia Çağrı Merkezi Telefon Numarası

Dacia Çağrı Merkezi Telefon Numarası bilgisi sayesinde Romanyalı bir araba üreticisi olan Dacia şirketine sorun anında ulaşabilirsiniz. Renault bünyesinde yer alan Dacia ismini Romanya’nın eski adı olan Daçya’dan almaktadır. Renault otomotiv sektöründe Romanya’daki markası Dacia olarak bilinmektedir.

Dacia Çağrı Merkezi Telefon Numarası 2021

Dacia Çağrı Merkezi Telefon Numarası ve müşteri hizmetleri numarası içeriğimizin devamında yer almaktadır. İlk olarak 1968 yılında Fransa’ya ait parçaların gelmesiyle montajını başlanan ve Renault 8 modelini Dacia 1100 olarak piyasaya çıkarmışlardır. Bu araç dönem özelliklerine göre 133 km/sa. hız yapabiliyordu ve ortalama 100 km’de 6 litre benzin tüketiyordu. Üretimine 1971 yılına kadar devam edilmesine rağmen daha sonran 1973 yılında başka bir araç ile ortaya çıkmıştır.

Dacia Renault 12’yi kendi logosu altında piyasaya çıkarmıştır. Türkiye ve Fransa’da üretilen Renault 12  Break adıyla bilinmekteydi  ve Dacia adını değiştirirek Romanya’da 1300 Break adıyla üretime geçmiştir.Dacia  sürekli olarak Renault’a ait arabaları farklı kriterlere göre rotüşler yaparak araçları üretime geçirmiş ve piyasaya sürmüştür. Dacia önemli satış rakamlarına Peugeot’a ait model olan 309’u örnek alarak  Romanya’da ulaşmıştır. Binek ve ticari alanlarda müşterilerine farklı araç deneyimlerini yaşatan Dacia şu sıralar arazi araçları ile piyasadadır. Türkiye’de bulunan 77 adet satış işyerleri ve 215 servis noktası ile satın alımlarınızdan sonra bile yaşadığınız sıkıntılar için her daima hizmet vermektedir. Dacia müşterilerinin sorunları için yardım ve destek vererek Dacia müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Dacia iletişim numarasını dilek, öneri ve şikayetleriniz için arayabilirsiniz. Yolculuğunuz esnasında yaşadığınız sorunlarla ilgili yol yardım desteği alabilirsiniz. Hafta içi 08.00 – 18.00 ve haftasonu 10.00 ile 18.00 arasında ulaşabilirsiniz. Diğer Firmalar kategorimizde benzer şirketleri bulabilirsiniz.

Dacia Müşteri Hizmetleri Numarası

444 99 44

Dacia İletişim

Yorum yapın