D-Smart Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

D-Smart Çağrı Merkezi, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için D-Smart şirketi tarafından kurulan bir merkezdir. 2007 senesinden beri hizmet vermekte olan D-Smart Türkiye’de dijital yayın ve internet hizmeti sağlayan platformlardan birisidir. Doğan Holding tarafından kurulan D-Smart platformu yayın hizmetini ise Turksat 3A ve Turksat 4a uyduları üzerinden gerçekleştirmektedir.

D-Smart Çağrı Merkezi

Kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olan D-Smart’ın günümüz itibari ile bir milyondan fazla abonesi bulunmaktadır. Yayın platformunda belgesel kanallar ile birlikte HD TV kanalları, Smart Sport isimli spor kanalı, D-Smart’a özel dizi, sinema ve çocuk kanalları da yer almaktadır. Özellikle spor kanallarından dolayı tercih edilen D-Smart platformu aynı zamanda Süperlight ve Premier Lig maçları da yer almaktadır. Eğer siz de D-Smart platformundan faydalanmak istiyorsanız D-Smart müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Müşterilerine 7/24 hizmet vermekte olan D-Smart çağrı merkezi müşterilerinin sorularını yanıtlamak için kurulmuştur. D-Smart telefon numarası arayarak platform hakkında istek, öneri ve şikayetlerinizi dile getirebilirsiniz. Sadece yayın değil aynı zamanda internet alanında da hizmet vermekte olan D-Smart platformunda bütçenize uygun paketler de bulunmaktadır. D-Smart paketleri ve kampanyaları hakkında öğrenmek istediklerinizi D-Smart müşteri temsilcilerinden öğrenebilirsiniz.  Firmada Hoş geldin paketi, Aile Spor Paket, Film dizi paketi ve Mega paket gibi paketler yer almaktadır. Ayrıca fatura borcunuzu ya da paket değiştirme gibi işlemlerinizi de D-Smart çağrı merkezinden yapabilirsiniz.

D-Smart Telefon Numarası

0850 266 0 266

D-Smart İletişim Formu

Yorum yapın