Çorumgaz İletişim Telefon Numarası

1
182

Günümüzde ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarımız için oldukça önemli bir yere sahip olan doğal gaz hemen hemen her şehrimizde bulunmakta ve her vatandaşımızın evine girmektedir. Çorum ilimizdeki vatandaşlara ise Çorumgaz firması doğal gaz hizmetini vermektedir. Çorum Doğal Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş, tam olarak 2004 senesinden beri halka doğal gaz dağıtımı ve satımı hizmeti vermektedir. Şirket günümüzde Mavi Akım Projesinin, Çorum şehrinden geçmesinden faydalanarak halka da böylelikle doğal gaz hizmeti vermeye başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük bir abone sayısına ulaşan ÇorumGaz daha sonra Yozgat, Karabük, Kastamonu, Nevşehir, Niğde, Çankırı ve Denizli gibi şehirlerimizde ve Saray, Kurşunlu, Seydiler, Tosya, Çiçekdağı, Safranbolu, Sungurlu, Gerede, Boğazlıyan gibi bölgelere de bu hizmeti getirmiştir. Her geçen gün alt yapısını güçlendirerek daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan ÇorumGaz aynı zamanda müşterileri ile iletişime geçebilmek için ÇorumGaz çağrı merkezini kurmuştur.

ÇorumGaz iletişim numarasını arayarak aboneliğiniz hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel fatura borcunuzu öğrenmek, doğal gaz kaçağı ve sızdırması gibi ihbarları vermek için de ÇorumGaz müşteri hizmetlerini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan ÇorumGaz, müşterilerinin şikayetlerine ve sorunlarına çözüm bulabilmek için kesintisiz hizmet vermektedir.

Çorumgaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

187

444 0 187

Çorumgaz İletişim E-Posta Adresi:

bilgi@corumgaz.com.tr

Arama Terimleri: ÇorumGaz irtibat telefonu, ÇorumGaz canlı destek, ÇorumGaz müşteri temsilcisi, ÇorumGaz şikayet hattı, ÇorumGaz iletişim numarası, ÇorumGaz telefon numarası, ÇorumGaz çağrı merkezi, ÇorumGaz müşteri hizmetleri

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz