Çorumgaz İletişim Numarası

Çorumgaz İletişim Numarası bilgisi verdiğimiz bu içeriğimizde tam adı Çorum Doğal Gaz Dağıtım Sanayi ve Ticaret A.Ş olan şirketin bilgileri yer almaktadır.

Günümüzde ısınma ve sıcak su gibi ihtiyaçlarımız için oldukça önemli bir yere sahip olan doğal gaz hemen hemen her şehrimizde bulunmakta ve her vatandaşımızın evine girmektedir.

Çorumgaz İletişim Numarası Nedir?

Çorum ilimizdeki vatandaşlara ise Çorumgaz firması doğal gaz hizmetini vermektedir. , tam olarak 2004 senesinden beri halka doğal gaz dağıtımı ve satımı hizmeti vermektedir. Şirket günümüzde Mavi Akım Projesinin, Çorum şehrinden geçmesinden faydalanarak halka da böylelikle doğal gaz hizmeti vermeye başlamıştır. Kısa bir süre içerisinde büyük bir abone sayısına ulaşan ÇorumGaz daha sonra Yozgat, Karabük, Kastamonu, Nevşehir, Niğde, Çankırı ve Denizli gibi şehirlerimizde ve Saray, Kurşunlu, Seydiler, Tosya, Çiçekdağı, Safranbolu, Sungurlu, Gerede, Boğazlıyan gibi bölgelere de bu hizmeti getirmiştir. Her geçen gün alt yapısını güçlendirerek daha kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan ÇorumGaz aynı zamanda müşterileri ile iletişime geçebilmek için ÇorumGaz çağrı merkezini kurmuştur.

ÇorumGaz iletişim numarasını arayarak aboneliğiniz hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca güncel fatura borcunuzu öğrenmek, doğal gaz kaçağı ve sızdırması gibi ihbarları vermek için de ÇorumGaz müşteri hizmetlerini arayabilir ve destek alabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan ÇorumGaz, müşterilerinin şikayetlerine ve sorunlarına çözüm bulabilmek için kesintisiz hizmet vermektedir.

Bir önceki içeriğimizde Collezione Çağrı Merkezi Numarası ile alakalı bilgi verilmiştir.

Çorumgaz Çağrı Merkezi Telefon Numarası

187

444 0 187

Çorumgaz İletişim Adresi

“Çorumgaz İletişim Numarası” üzerine bir yorum

Yorum yapın