Collezione Çağrı Merkezi Numarası

Collezione Çağrı Merkezi Numarası bilgisi ile Türkiye’de hizmet vermekte olan hazır giyim şirketi Collezione’a ulaşabilirsiniz. İlk mağazasını tam olarak 1987 senesinde Bakırköy ilçesinde açan Collezione kısa bir süre içerisinde büyük bir büyüme kat etmiştir.

Collezione Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Kadın ve erkek koleksiyonları ile büyük bir müşteri kitlesi edinmeyi başaran Collezione markası müşterileri için tasarladığı kaliteli ve şık kıyafetleri ile alanında en çok tercih edilen markalar arasında yerini almayı başarmıştır. Her geçen gün mağaza sayısını arttıran Collezione markası günümüzde Türkiye’nin birçok şehrinde mağaza açmıştır. Hem koleksiyonlardaki stili hem de modaya yön veren tasarımları ile dikkatleri üzerine çeken Collezione markaları müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik kıyafetler üretmektedir. Müşterilerinin memnuniyetini önemseyen ve bu doğrultuda çalışmalar yapmakta olan Collezione müşterileri ile daha iyi bir iletişim kurabilmek için Collezione çağrı merkezi hizmetlerini kurmuştur.

Trendlere uygun ürettiği kıyafetler ile büyük bir müşteri kitlesi edinen Collezione müşterilerinin istek ve önerilerini dinlemek için Collezione müşteri hizmetleri numarası ile hizmet vermektedir. Markadan satın aldığınız kıyafetler hakkında şikayetlerinizi dile getirmek ve iade & değişim gibi taleplerde bulunmak için de Collezione iletişim numarasını arayabilirsiniz. Ayrıca markadan alışveriş yapmak için Collezione markasının resmi internet sitesine girebilir ve online olarak da alışveriş yapabilirsiniz. Firmanın internet sitesinde karşılaştığınız sorunlar için de markanın çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Bir önceki içeriğimizde Regal Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisine ulaşabilirsiniz.

Collezione Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0 850 222 1 259

Yorum yapın