Colin’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Colin’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bilgisi ile 1983 yılında kurulan Colin’s şirketine ulaşabilir, ürünleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Colin’s firması tam olarak 1983 senesinde kurulmuştur. Eroğlu Holding çatısı altında yer alan bu hazır giyim markası kısa bir süre içerisinde büyük bir müşteri kitlesine sahip olmayı başarmış ve kadın ve erkek koleksiyonları ile adından bahsettirmeye devam etmiştir.

Colin’s Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Günlük giyim, moda ve aksesuar alanlarında faaliyetlerini göstermeye devam eden Colin’s markası; pantolon, gömlek, elbise, hırka, yelek, kazak, ceket, mont, kaban, tişört, etek, şort, çanta, şapka gibi ürünler üreterek modaya yön vermeye devam etmektedir. Temel alanı ise jean olan Colin’s mağazalarında birbirinden farklı jean tarzlarına ulaşabilirsiniz. Her geçen gün mağaza sayısını arttıran Colin’s şubeleri Antalya, Adana, Bursa, Eskişehir, Gaziantep, Sakarya, Muğla, Düzce, Ankara, İzmir gibi şehirlerimizde mağazalar açmıştır.

Sadece yurt içinde değil aynı zamanda yurt dışında da adından sıkça bahsettiren Colin’s toplamda 38 ülkede 600’den fazla mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir. Size en yakın şubenin nerede olduğunu öğrenmek için Colin’s iletişim numarasını arayabilirsiniz. Alışveriş kategorimizden benzer şirketlere ulaşabilirsiniz.

Müşterilerinin memnuniyetine önem veren ve bu çalışmalarını bu doğrultuda yapan Colin’s firması, onlarla daha iyi bir iletişim kurabilmek ve onların şikayetlerini dinlemek için Colin’s müşteri hizmetlerini oluşturmuştur. Colin’s çağrı merkezini arayarak markadan satın aldığınız ürünlerin şikayetinde bulunabilir ve iade & değişim için talep de bulunabilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet veren Colin’s müşteri temsilcileri, müşterilere destek olmak için çalışmaktadır.

Colin’s Telefon Numarası

444 53 26

Colin’s İletişim

Yorum yapın