Clear İletişim Telefon Numarası

0
428
Clear İletişim Telefon Numarası
Clear İletişim Telefon Numarası
Clear 1981 yılında Unilever firması tarafından İtalya’da kurulan bir şampuan markasıdır. Hepimiz kepeksiz saçlara sahip olmak isteriz. İşte Clear şampuan markası da tam olarak bu konuda çözümler aramaya başlamış bir markadır. Clear kurulduğu yıldan bu yana reklamlarında dünyada tanınan birçok sporcu, müzisyen ve oyuncu ile iş birliği yapar ayrıca en büyük vaadinin kepeğe karşı koruma olduğunu reklamlarda yapmış olduğu sloganlarda belirtir. Kurulduğu yıldan 1989 yılına kadar ilk sloganı şöyledir: “Kepeğe Meydan Okuyan Şampuan”
    Daha sonrasında 1989 yılından 1993 yılına kadar yapmış olduğu slogan şudur: “Berrak işler, Kepek düzenli olarak… hatta her gün” olmuştur bunların yanında Burak Özçivit ile yapmış olduğu reklamdaki sloganı ise “Kepeğin yoksa göster kendini” ve “Saklayacak bir şeyim yok benim” olmuştur.
    Clear yıllar geçtikçe başka ülkelerde de kendini ülkenin market raflarında göstermeyi başarmış bir markadır. Clear markası başka ülkelerde isim değişikliği nedeniyle farklı adlandırılırdı. Mesela Clear şampuan markası :
  • Portekiz’de Linic
  • Yunanistan’da Ultrex
  • Hindistan’da  Pure Derm
isimleri ile biliniyor.
      Tayland’da 2000’lilerin başında Cliner,Clear ve Clinic ismi altında satılmıştır. Günümüzde markanın büyük elçisi ise Agnnes Monica’dır.
      Clear aynı zamanda güzel ve kepeksiz saçlara sahip olmak isteyen erkekleri düşünerek onlara özel Clear Man’i piyasaya sürerek erkeklere özgü kokulu şampuanı çok tuttu. Clear kepekten kurtulmanın yanında başka vaatleri de olan bir markadır. Bu vaatlerinden biri saç derisini arındırıp saç derimizin nefes almasını sağlar. Ayrıca kepekten arınmış, temiz saçın yanında parlak ve yumuşak saç vaadi sunar.
    Bunların yanında Clear kullanıcılarını düşünerek onlara kepeğe karşı korunmada sadece şampuan üretmekle kalmayıp, kendi web sitesinde kepeğin ne olduğunu, kepeğe karşı alınması gereken önlemlerden, kepekten korunmanın yollarından da bahsedip bizleri bilgilendirmektedir.

Clear İletişim Telefon Numarasını ürünler hakkında bilgi almak için ya da şikayetleriniz için arayabilirsiniz.

Clear İletişim Telefon Numarası : 444 25 19

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz