Citibank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

0
435

Dünyanın en köklü bankalarından Citibank’ın kuruluş tarihi 1800’lü senelere kadar dayanmaktadır. Toplamda altı kıtada bankacılık hizmeti vermekte olan Citibank 100 farklı ülkede bulunmaktadır. Müşteri sayısı ise 200 milyondan fazla olan Citibank yüzyıllardır verdiği kaliteli hizmet ile dünya genelinde en çok tercih edilen bankalar arasında yerini almaktadır. Türkiye’de tam olarak 1975 senesinde hizmet vermeye başlayan Citibank ilk olarak bireysel, kurumsal ve ticari alanlarda hizmet vermekteydi. Ancak 2013 senesinde bireysel hizmetlerine son vermiştir ve müşterilerini Denizbank’a devretmiştir. Ayrıca Akbank, 2007 senesinde Citibank’ın Türkiye’deki hizmetlerinin %20’sine ortak olmuştur. 1981 senesinde Türkiye’de şube olarak hizmet vermeye başlayan aynı zamanda ülkemizdeki elektrik santralleri, barajlar ve otoyol projelerinim finansmanında yer almıştır. Günümüzde sadece ticari ve kurumsal alanda hizmet vermekte olan Citibank bankasının müşterisi olmak istiyorsanız Citibank çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Kurumsal bankacılık alanında üç farklı iş kolunda hizmet vermekte olan Citibank kurumsal şirketler, finansal kurumlar ve kamu kurumları, yabancı sermayeli şirketler kollarında müşterilerine hizmet vermektedir. Eğer siz de kurumsal bankacılık hizmeti almak istiyorsanız ve Citibank’ın bu alanda ne tür hizmetler verdiğini öğrenmek istiyorsanız Citibank müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.

Citibank iletişim numarası üzerinden Citibank hakkında istek, şikayet ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz. Ticari ve kurumsal bankacılıkta kredi, dış ticaret ve hazine gibi hizmetler veren Citibank her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Citibank Çağrı Merkezi Telefon Numarası

444 0 500

Arama Terimleri: Citibank irtibat telefonu, Citibank müşteri hizmetleri, Citibank müşteri temsilcisi, Citibank iletişim numarası, Citibank şikayet hattı, Citibank telefon numarası, Citibank canlı destek, Citibank çağrı merkezi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz