Cinemaximum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

1
1299

2001 yılında kurulan Mars Cinema Group bünyesinde faaliyet gösteren Cinemaximum markası, günümüz Türkiye’sinde sinema salonları hizmetlerinin en önemli paydaşı konumunda bulunuyor. Tüm Türkiye genelinde çok sayıda bulunan sinema salonları ile sinemanın gelişimi ve yönlendirmesinde güçlü bir etkiye sahiptir. Cinemaximum çağrı merkezi iletişim telefon numarası ve diğer irtibat bilgileri en güncel hali ile sitemizde.

Türkiye’nin en büyük sinema salonları zinciri konumunda bulunan Cinemaximum markası, özel olarak dizayn edilen sinema salonları ile yüksek kalite standartlarının yakalanmasına yardımcı oluyor.

Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri direkt olarak bünyesine dahil ederek, Türkiye genelinde sinema tutkunlarına son derece kaliteli çözümler sunmaktadır. Aynı zamanda da Cinemaximum, Türkiye’ deki tüm IMAX sinema salonlarının sahibidir. Bu yönüyle de sinema teknolojisinin Türkiye’ deki en önemli temsilcisi konumunda bulunuyor.

Cinemaximum 444 lü müşteri temsilcileri ile görüşme gerçekleştirilmesi için hizmet veren müşteri hizmetleri numarası ise 0850 220 09 67 şeklindedir.

Cinemaximum Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 220 09 67

Cinemaximum Genel Müdürlük Adresi
Dereboyu Cad. Ambarlıdere Yolu No: 4 Kat: 1 Ortaköy – Beşiktaş / İstanbul

Arama Terimleri: Cinemaximum iletişim bilgileri, Cinemaximum telefon no, Cinemaximum irtibat tel, Cinemaximum canlı destek, Cinemaximum müşteri temsilcisi, Cinemaximum şikayet hattı, Cinemaximum 0850 li telefon numarası, Cinemaximum whatsapp hattı

1 Yorum

  1. Canpark avm Ümraniye cinemaximum eltilerin savaşına geldik ve hiç yer yok diyerek ikikişilik yer var deyip bize bileti sattılar kızım 7 yaşında ve ona bilet alamadım kızımı mecbur bırakacak kimsem olmadığı için yanıma aldım filmin içinde sürekli dışarı çıkartıldım ve sonrasında bilet satmayan salon dolu bilet yoktu diyen arkadaşlar 7 yaşındaki çocuğumu dışarı çıkartmamı istediler ayrıca bunun sorumluluğunu alacakmıydılar ve bana filmin ortasında bilet satmaya kalkıştılar bunu yapan yetkilileri mehmetbeyden arkadaş madem öyle enbaşta neden bilet satmadınız bana oyunmu oynuyoruz çok kötü bi ilgi ve iletişimleri çok kırıcı çözüm yerine sorun çıkarttılar şikayetçiyim yaşadığım olay hem beni hemde çocuğumu çok kötü etkiledi şimdi cinemaximum dan bi çözüm istiyorum bu yaşadığımız olayı nasıl telafi edebilirsiniz ki yazık çok yazık sinemadan atıldık resmen müşteri memnuniyetini sıfır ilgi çok kötü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz