Cimri.com Müşteri Hizmetleri Numarası

Cimri.com Müşteri Hizmetleri Numarası bilgisi ile binlerce ürünün listelendiği online alışveriş rehberi sitesi olan Cimri.com’a ulaşabilirsiniz. Kuruluşu 2008 yılında olmuştur. 2011 yılında Türkiye’nin önemli sermaye fonu olan iLab Ventures tarafından satın alınmıştır. Diğer alışveriş sitelerinde bulunan bütün ürünlerin fiyatlarını listeleyerek, sizin en düşük fiyatı bulmanızda yardımcı olmaktadır. Böylece en doğru ürünü en ucuz şekilde almış olmaktasınız.

Cimri.com Müşteri Hizmetleri Numarası

Ayrıca bütün alışveriş sitelerinde bulunan fiyatları, tamamen tek seferde görebileceğiniz sistemi sayesinde zamandan da tasarruf etmenize yardımcı olmaktadır. Cimri.com tam bir rehber görevi üstlenerek, sizin bir ürünü alırken nelere dikkat etmeniz gerektiği hakkında da bilgi vermektedir. Satın alacağınız ürünlerin fiyatlarını ve özelliklerini karşılaştırma olanağı da sunmaktadır. Gelişmiş filtreleme özelliği ile birlikte en doğru ürünü size göstermektedir.

Cimri.com tam bir rehber sitesidir. Ürünlerin fiyatları, teknik özellikleri, geçmişte ne kadara satıldıkları, ürün açıklamaları, resimleri ve videoları gibi birçok özelliği içinde barındıran ve bunu kullanıcılarına gösteren bir online alışveriş sitesi rehberidir. Cimri.com sayesinde ürünleri fiyatına göre sıralayarak en ucuz ürünü bulmanız mümkün olmaktadır. Ayrıca popülerlik sıralamasına göre de, en çok satılan ve müşteriler tarafından tercih edilen ürünleri görebilmeniz de mümkündür. Her türlü istek, öneri ve şikayetler için Cimri.com müşteri temsilcisi numarası ya da mail adresini kullanabilirsiniz.

Cimri Telefon Numarası

Cimri.com’a üye olduğunuz zaman birçok özellikten de faydalanabiliyorsunuz. Üyelerine özel, indirimli ve yeni olan ürünlerin bilgilendirmeleri mail olarak gönderilmektedir. Bunun için mail adresinizi e-bülten hizmetine kayıt ettirmeniz de gerekmektedir. Cimri.com’un sunmuş olduğu bütün hizmetler ücretsizdir. Cimri.com sadece rehber tarzında bir sitedir, herhangi bir ürünün satışı yapılmamaktadır. Almak istediğiniz ürün ile ilgili bütün bilgilere ulaşmak için firmayı kullanabilirsiniz.

0216 468 12 80

Cimri.com İletişim

Yorum yapın