CİMER Telefon Numarası Nedir?

CİMER Telefon Numarası bilgisi sayesinde ülkemizin aktif olarak hizmet veren bir şikayet hattı olan Cimer’den şikayetleriniz hakkında bilgi alabilirsiniz. CİMER, 2006 yılında faaliyetlerine başlamıştır. CİMER servisinin amacı tüm yurttaşların düşüncelerini direkt olarak cumhurbaşkanlığına iletmektir.

CİMER Telefon Numarası

Vatandaşların tüm ihbar, şikayet ve taleplerini alarak ilgili mercilere doğrudan iletir. Vatandaşlara sunulduğundan beri tüm vatandaşların isteklerini yakından takip etmelerini sağlamıştır. CİMER web sitesine girerek iletmek istediğiniz ne varsa kolayca iletebilirsiniz. Görüşlerinizi bildirmek için TC kimlik numarası, ad, soyad, cep telefonu ve anne kızlık soyadı bilgileri istenmektedir. Verilen bilgiler doğrultusunda kolayca bağlantı kurabilirsiniz. ALO 150 müşteri hattından da kolayca iletişim kurabilirsiniz. Ulaşamadığınız zamanlarda ise web sitesinden canlı destek alabilirsiniz. Kurulduğu zamandan beri sorunlar azalmıştır. Tüm sorularınız için CİMER müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz.

CİMER ile ilgili tüm öneri, istek, soru ve şikayetleriniz için oluşturulmuş bir müşteri hattı bulunmaktadır. Tüm bu görüşlerinizi iletmek için hemen CİMER çağrı merkezi iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Mesai saatleri içinde kolayca iletişim kurabilirsiniz. 09:00 ve 17:00 saatleri arasında kolayca bağlanabilirsiniz. Diğer tüm sorularınız için CİMER müşteri hizmetleri iletişim telefon numarasını arayabilirsiniz. Yüz binlerce vatandaş CİMER iletişim numarasını aramaktadır. Telefon trafiği oldukça yoğundur. Gün içinde milyonlarca telefon gelmektedir.

Devlet Kurumları bağlantısından CİMER ve benzeri devlet kurumlarımıza ulaşabilirsiniz.

CİMER Çağrı Merkezi Numarası

150

CİMER Müşteri Hizmetleri Numarası

0312 525 55 55

“CİMER Telefon Numarası Nedir?” üzerine 5 yorum

  1. Selam ben üç çocuk babasıyım evime çocuklarıma bakamıyorum ev kiramı ödüyemiyorum iki odalı rutubetli evdeyim sağlık güvencem yok böyle giderse intihar edeceğim bana yardım için ulaşın intihardan önce
    05530458911

    Cevapla
  2. Ben kardesime burs istiyorum 5 kardesimi okutmak zorundayim 13cyasindan bu yana çalisiyorum 25 oldu yasim bu kizida devletimiz okutsun evlenicem ben artik

    Cevapla
Yorum yapın