Cigna Finans Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

0
1514

QNB Finansbank ve Cigna sigorta şirketinin ortaklığından ortaya çıkan Cigna Finans A.Ş. Türkiye’de etkin bir şekilde hizmet veren özel bir emeklilik ve sigorta şirketidir. 4 Temmuz 2007 yılında kurulmuştur ve 9 Kasım 2012 tarihi itibari ile dünyanın en büyük sigorta şirketi olan Cigna ile Finansbank arasında ortaklık oluşturulmaya karar verilmiştir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmayı ve onlar için daha kolay bir emeklilik ve hayat sigortası sağlamayı amaçlamışlardır. Neredeyse Türkiye’de bulunan illerde en az 1 adet olmak üzere şubesi bulunmaktadır. Asıl merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan Cigna Finans, kaza ve hayat sigortası, bireysel ve grup emeklilik, otomatik katılım gibi alanlarda hem bireysel hem de kurumsal olarak kendini hizmete adamış bir kurumdur.

Cigna Finans’ın sadece müşterilerinin değil ayrıca çalışanlarının da yararını düşünen ve çalışanları arasında iletişimi güçlü bir sosyal ortam yaratmayı hedef edinmiştir.  Şubeleri hafta içi mesai saatleri olan 08.00 ile 18.00 saatlerinde çalışmasına rağmen Cigna Sigorta şirketinin çağrı merkezine ya da müşteri hizmetlerine istediğiniz saat ve günde ulaşabilirsiniz. Bu numara sayesinde hayat veya emeklilik sigortanız ile ilgili bilgi alabilir, şikayetlerinizi ve dileklerinizi bu iletişim kanalı aracılığıyla iletebilirsiniz. Şikayetleriniz için çözümlere ulaşmak için var olan Cigna Finans çağrı merkezi iletişim numarası sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmiş olup sadece bilgi amaçlı değil başvuru amaçlı da kullanılabilmektedir.

Cigna Finans Çağrı Merkezi İletişim Numarası:

0850 222 0 860

Arama Terimleri: Cigna Finans irtibat telefonu, Cigna Finans iletişim numarası, Cigna Finans telefon numarası, Cigna Finans çağrı merkezi, Cigna Finans müşteri hizmetleri, Cigna Finans canlı destek, Cigna Finans müşteri temsilcisi, Cigna Finans şikayet hattı,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz