Cigna Finans Müşteri Hizmetleri Numarası

Cigna Finans Müşteri Hizmetleri Numarası sayesinde QNB Finansbank ve Cigna sigorta şirketinin ortak kuruluşu şirkete kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Cigna Finans 4 Temmuz 2007 yılında kurulmuştur. 9 Kasım 2012 tarihi itibari ile dünyanın en büyük sigorta şirketi olma hedefini taşımaktadır.

Cigna Finans Müşteri Hizmetleri Numarası Nedir?

Müşterilerinin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurmayı ve onlar için daha kolay bir emeklilik ve hayat sigortası sağlamayı amaçlamışlardır. Neredeyse Türkiye’de bulunan illerde en az 1 adet olmak üzere şubesi bulunmaktadır. Asıl merkezi İstanbul Ataşehir’de bulunan Cigna Finans, kaza ve hayat sigortası, bireysel ve grup emeklilik, otomatik katılım gibi alanlarda hem bireysel hem de kurumsal olarak kendini hizmete adamış bir kurumdur.

Cigna Finans’ın sadece müşterilerinin değil ayrıca çalışanlarının da yararını düşünen ve çalışanları arasında iletişimi güçlü bir sosyal ortam yaratmayı hedef edinmiştir.  Şubeleri hafta içi mesai saatleri olan 08.00 ile 18.00 saatlerinde çalışmaktadır.

Bu numara sayesinde hayat veya emeklilik sigortanız ile ilgili bilgi alabilir, şikayetlerinizi ve dileklerinizi bu iletişim kanalı aracılığıyla iletebilirsiniz. Şikayetleriniz için çözümlere ulaşmak için var olan Cigna Finans çağrı merkezi iletişim numarası sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda şekillenmiş olup sadece bilgi amaçlı değil başvuru amaçlı da kullanılabilmektedir.

QNB Finansbank İletişim Numarası içeriğinden ise şirketin kurucu ortağı QNB Finansbank’a ulaşabilirsiniz.

Cigna Finans Çağrı Merkezi Telefon Numarası

0850 222 0 860

Cigna Finans İletişim

Yorum yapın