ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, çiçeksepeti müşterileri ve çiçek göndermek isteyenler tarafından araştırılmaktadır. ÇiçekSepeti; 2007 yılında Emre Aydın tarafından kurulan; internet üzerinden Türkiye’nin her yerine çiçek gönderilebilen bir internet sitesidir. CicekSepeti.com adresi üzerinden hizmet verilen sitede sadece çiçek siparişi değil; gurme ürünler, meyve sepeti, hediyelik ve takı gibi ürünler de sipariş edilebilmektedir. Bu yazımızda sizlere ÇiçekSepeti Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ve Çiçeksepeti iletişim bilgileri gibi irtibat bilgilerinden bahsedeceğiz.

Çiçeksepeti Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’nin bilinen ilk online çiçek sipariş sitesi olan ÇiçekSepeti; kurulduğu günden bu yana hızlı bir şekilde büyüme göstermektedir. Öyledir ki; 2011 yılında dünyanın en büyük ticaret sitelerinden biri olan Amazon, ÇiçekSepeti’ne ortak olmuştur. Günümüzde 370 çalışanı ile aktif bir şekilde hizmet veren ÇiçekSepeti; bayilik usulü çalışmaktadır. Türkiye’nin her ilinden ÇiçekSepeti’ne üye olan çiçek firmaları tarafından tüm siparişler tedarik edilmektedir.

27 Mayıs 2011 tarihinde Çiçeksepeti CEO’su Emre Aydın, Londra Endeavor Girişimcisi olarak seçilmiştir.

Bazı oluşan problemlerde veya müşterilerin aklına takıldığı soruları cevaplayamadığı durumlarda ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri numarası internet üzerinden pek çok kez aranmaktadır. ‘Mutlu etmenin adresi’ mottosu ile faaliyetlerini hızla sürdüren ÇiçekSepeti; en özel günlerinizde yanınızda olmaya devam ediyor.

ÇiçekSepeti Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 222 00 79
0212 391 00 10

ÇiçekSepeti Faks Numarası
0212 269 24 00

ÇiçekSepeti İletişim Mail Adresi
cicekbilgi@ciceksepeti.com

ÇiçekSepeti Genel Müdürlük Adresi
Esentepe Mahallesi, Büyükdere Caddesi, Maya Akar Center, No:100-102, B Blok, Kat:3 Şişli/İstanbul

ÇiçekSepeti Canlı Destek Hattı

Yukarıda bulunan ÇiçekSepeti müşteri hizmetleri numarası üzerinden ÇiçekSepeti müşteri temsilcisine direk bağlanma işlemini gerçekleştirebilir; siparişinizin son durumu hakkında bilgi alabilir, siparişi vermeden önce aklınıza takılan tüm soruları sorabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden ÇiçekSepeti müşteri hizmetlerine bildirebilirsiniz.

Yemeksepeti Çağrı Merkezi İletişim yazımıza da göz atabilirsiniz.

 

Yorum yapın