CHP Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

2
584

Cumhuriyet Halk Partisi tam olarak 9 Eylül 1923 tarihinde Atatürkçülük ve sosyal demokrasi görüşlerini benimseyen bir Türk siyasi partidir. Türkiye Cumhuriyetinde’ki ilk yasal siyasi parti olma özelliği taşıyan Cumhuriyet Halk Partisi kurulduğu andan 1950 senesine kadar iktidarda kalmıştır. Şu an Türkiye Büyük Millet Meclisinde tam olarak 144 milletvekili bulunan parti aynı zamanda Millet İttifakında yer almaktadır. 1924 senesinde Atatürk tarafından kurulan Cumhuriyet Halk Partisi bir dönem kapatılmış ancak 1992 senesinde tekrardan açılmıştır. Türkiye İş Bankasının %28.1’lik oranının tasarrufunu almakta olan Cumhuriyet Halk Partisi bu kazancı Türk Dil Kurumu ve Türk Tarih Kurumuna bağışlamaktadır. Partinin genel başkanlığını 2010 senesinden beri Kemal Kılıçdaroğlu yapmaktadır. Genel merkezi Ankara’da yer alan Cumhuriyet Halk Partisi aynı zamanda 81 ilde de il başkanlıkları olarak hizmet vermektedir. Cumhuriyet Halk Partisi iletişim numarasını arayarak size en yakın Cumhuriyet Halk Partisi merkezinin nerede olduğunu öğrenebilirsiniz.

Cumhuriyet Halk Partisinin 1 milyondan fazla üyesi bulunmaktadır. “Önce insan, önce birlik, önce Türkiye” sloganı ile hizmet vermekte olan Cumhuriyet Halk Partisi vatandaşlarla daha yakından irtibat halinde olmak için Cumhuriyet Halk Partisi telefon numarasını oluşturmuştur. Özellikle il ve ilçelerin yönetimi Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılıyorsa istek, öneri ve şikayetlerinizi Cumhuriyet Halk Partisi numarasını arayarak dile getirebilir ve en kısa süre içerisinde destek alabilirsiniz.

CHP Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0 (312) 207 40 00

Arama Terimleri: CHP irtibat telefonu, CHP iletişim numarası, CHP telefon numarası, CHP canlı destek, CHP çağrı merkezi, CHP müşteri hizmetleri, CHP müşteri temsilcisi, CHP şikayet hattı

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz