Çetmen Mobilya Çağrı Merkezi Numarası

0
51
cetmen-mobila-irtibat-numarasi-nedir
cetmen-mobila-irtibat-numarasi-nedir

Çetmen Mobilya Çağrı Merkezi; Çetmen Mobilya ilk mağazasını İzmir’de kurmuştur. 1962 yılında kurulan ilk mağazasından sonra kaliteli ürünleriyle adından söz ettirmeyi başarmıştır. Çok ortaklı bir şirket olarak hizmet veriyor. Aile şirketi olarak hizmete başlayan Çetmen bugün mağaza zinciri olarak hizmet vermeye devam ediyor. Ev ve iş yerlerinde ihtiyaç duyulan tüm mobilya seçeneklerine yer veren markanın müşterileri iletişim bilgilerini de merak ediyor.

Çetmen mobilya çağrı merkezi irtibat numarasına sitemizde yer verdik. Hemen irtibat numarasına ulaşmak için içeriğimizin devamını inceleyebilirsiniz!

Çetmen Mobilya Ne Zaman Kuruldu?

Çetmen mobilya çağrı merkezi numarası ve detaylarını aktarmadan önce şirket hakkında bilgi vermek gerekiyor. İlk mağazası yukarıda da ifade ettiğimiz üzere İzmir ilinin Bayraklı ilçesinde kurulmuştur.  Kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme kaydeden Çetmen bugün şık ve birinci sınıf mobilya ürünleriyle en çok tercih edilenler arasında yer almaya devam ediyor. Mağaza adresleri, ürünleri ve çeşitli sorular için müşterileri çağrı merkezi irtibat numarasına ihtiyaç duyuyor. Hemen içeriğimizin devamından ihtiyacınız olan irtibat numarasına ulaşmanız mümkündür.

Çetmen Mobilya Çağrı Merkezi irtibat

Çetmen mobilya çağrı merkezi irtibat numarası 0850 455 0 555’dir. Tüm mobil ve sabit hatlar üzerinden hemen arayarak müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz. Soru, istek, öneri ve şikâyetlerinizin tümünü arayarak iletmeniz mümkündür. Ayrıca yine çağrı merkezini arayarak hangi ilçelerde mağazalar olduğunu ve numaralarını da öğrenebilirsiniz.

Kamu kurumları, özel kurumlar ve diğer tüm ihtiyacınız olan alışveriş markalarının çağrı merkezi irtibat numaralarına sitemiz üzerinden ulaşmanız mümkündür. Sizler için tüm çağrı merkezi irtibat numaralarına yer vermeye özen gösteriyoruz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz