CepteTEB Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

CepteTEB çağrı merkezi iletişim seçenekleri ve iletişim bilgilerini sunduğumuz bu makalemizde vatandaşlarımız için neredeyse tüm faydalı bilgilerin yer aldığı bu portalı inceledik. İyi okumalar dileriz.

CepteTEB Müşteri Hizmetleri Numarası

CepteTEB bir dijital bankacılık platformudur. Türkiye Ekonomi Bankası tarafından faaliyetlerine başlayan firma, 25 Eylül 2008 senesinde ilk olarak mobil uygulama üzerinden hizmete geçmiştir. 2015 Mart ayından sonra ise TEB’in dijital bankacılık platformuna dönüşmüştür. Günümüzde mobil uygulama, internet bankacılığı ile dijital bankacılık alanında hizmet vermekte olan CepteTEB, şube bankacılığı olmadığı için kullanıcılarına büyük fırsatlar sunmaktadır. TEB atmlerini kullanarak yine para çekebilirsiniz. Müşterilerine QR Kod, temassız ödeme gibi mobil uygulamalardan hizmetler sunan CepteTEB aynı zamanda yatırım yapmak isteyen müşterilerine büyük mevduat faizleri ile hizmet vermektedir. Sadece size gönderecekleri tek kartı hem kredi hem de banka kartı olarak kullanabilmektesiniz. Eğer siz de CepteTEB’in avantajlarından faydalanmak istiyorsanız CepteTEB müşteri hizmetlerini arayarak başvuruda bulunabilirsiniz.

cepteteb

Zara Çağrı Merkezi Numarası

CepteTEB’in resmi internet sitesine girerek de CepteTEB başvurusunda bulunabilirsiniz. CepteTEB’in fırsatları saymakla bitmez! Dijital üye olan herkese fizy, Spotify, Netflic, iTunes, XBOX, BluTV gibi dijital platformları tam olarak %50 olarak size indirimli sunmaktadır. Ayrıca şubesiz bir sistemle çalıştığı için CepteTEB normalden daha düşük bir faiz oranıyla müşterilerine destek olmaktadır. Hem ekonomik hem de kalite açısından oldukça iyi bir hizmet vermekte olan CepteTEB aynı zamanda taksitli nakit avans desteği de sağlamaktadır. Eğer CepteTEB abonesi iseniz ve CepteTEB ile ilgili bir şikayetiniz ya da isteğiniz varsa CepteTEB iletişim numarasını arayarak destek alabilirsiniz.

Müşterilerine 7/24 hizmet veren CepteTEB çağrı merkezi müşterilerinin sorunlarına destek olmak için otomatik cevaplar veren robotlarla değil, canlı müşteri danışmanları ile hizmet vermektedir. Alanında uzman bir ekip tarafından oluşan CepteTEB canlı destek ekibi, tüm sorularınıza kesintisiz bir şekilde cevap vermektedir. Hafta içi ve hafta sonu iş saatleri arasında iletişime geçerek her türlü sorunuzu kolayca sorabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezine ulaşmadan sıkça sorulan sorular menüsüne ulaşmak için CepteTEB web sitesinizi ziyaret edebilirsiniz.

CepteTEB Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0850 222 09 29

 

Yorum yapın