ÇEDAŞ İletişim Telefon Numarası

0
381

Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. tam olarak 2010 senesinde özelleştirilerek faaliyetlerine başlayan bir elektrik dağıtım ve satım şirketidir. Belirli bölgede yaşayan vatandaşlara elektrik hizmeti sunmakta olan ÇEDAŞ, verdiği kaliteli hizmet ile adından sık sık bahsettirmeyi başarmaktadır. Yozgat, Tokat ve Sivas gibi illerimize perakende olarak elektrik dağıtımı ve satımı yapmakta olan ÇEDAŞ tam olarak 57 bin 789 kilometrelik alana elektrik hizmeti vermektedir. Müşterilerine kaliteli, verimli ve hızlı bir elektrik hizmeti vermeyi amaçlayan ÇEDAŞ şebeke yenileme ve teknolojik gibi alanlara yatırımlar yapmaktadır. Bununla birlikte eğitim, araştırma geliştirme, insan kaynakları ve bilgisayar yazılımları alanlarında da yatırımlar gerçekleştiren ÇEDAŞ sürekli olarak alt yapısını güçlendirmekte ve en faydalı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Günümüzün başlıca yaşam kaynağı olan ÇEDAŞ müşterileriyle daha iyi irtibat kurmak için ÇEDAŞ çağrı merkezi numarasını oluşturmuştur.

ÇEDAŞ firması müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebilmek için ÇEDAŞ iletişim numarası üzerinden hizmet vermektedir. Müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam eden firma aynı zamanda müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve onların görüşlerine yönelik çalışmalarına devam etmektedir. ÇEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğiniz hakkında merak ettiklerinizi, güncel fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca elektrik kesintisi, arızası gibi şikayetlerinizi de ÇEDAŞ çağrı merkezi yetkililerine iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan ÇEDAŞ müşteri temsilcilerine istek ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi Telefon Numarası:

0552 186 0 186

186

Arama Terimleri: ÇEDAŞ müşteri hizmetleri, ÇEDAŞ telefon numarası, ÇEDAŞ irtibat telefonu, ÇEDAŞ canlı destek, ÇEDAŞ çağrı merkezi, ÇEDAŞ müşteri temsilcisi, ÇEDAŞ şikayet hattı, ÇEDAŞ iletişim numarası,

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz