ÇEDAŞ İletişim Numarası

ÇEDAŞ İletişim Numarası sayesinde tam adı Çamlıbel Elektrik Dağıtım A.Ş. şirketine herhangi bir sorun anında ulaşabilirsiniz.

ÇEDAŞ İletişim Numarası Nedir?

Belirli bölgede yaşayan vatandaşlara elektrik hizmeti sunmakta olan ÇEDAŞ, verdiği kaliteli hizmet ile adından sık sık bahsettirmeyi başarmaktadır. Yozgat, Tokat ve Sivas gibi illerimize perakende olarak elektrik dağıtımı ve satımı yapmakta olan ÇEDAŞ tam olarak 57 bin 789 kilometrelik alana elektrik hizmeti vermektedir. Müşterilerine kaliteli, verimli ve hızlı bir elektrik hizmeti vermeyi amaçlayan ÇEDAŞ şebeke yenileme ve teknolojik gibi alanlara yatırımlar yapmaktadır. Bununla birlikte eğitim, araştırma geliştirme, insan kaynakları ve bilgisayar yazılımları alanlarında da yatırımlar gerçekleştiren ÇEDAŞ sürekli olarak alt yapısını güçlendirmekte ve en faydalı hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Günümüzün başlıca yaşam kaynağı olan ÇEDAŞ müşterileriyle daha iyi irtibat kurmak için ÇEDAŞ çağrı merkezi numarasını oluşturmuştur.

Bir önceki içeriğimizde ise AEDAŞ Müşteri Hizmetleri Numarası sizlere aktarılmıştır.

ÇEDAŞ firması müşterilerinin sorunlarına çözüm üretebilmek için ÇEDAŞ iletişim numarası üzerinden hizmet vermektedir. Müşteri odaklı olarak çalışmalarına devam eden firma aynı zamanda müşterilerinin şikayetlerini dinlemekte ve onların görüşlerine yönelik çalışmalarına devam etmektedir. ÇEDAŞ müşteri hizmetlerini arayarak aboneliğiniz hakkında merak ettiklerinizi, güncel fatura borcunuzu öğrenebilirsiniz. Ayrıca elektrik kesintisi, arızası gibi şikayetlerinizi de ÇEDAŞ çağrı merkezi yetkililerine iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri arasında hizmet vermekte olan ÇEDAŞ müşteri temsilcilerine istek ve önerilerinizi dile getirebilirsiniz.

ÇEDAŞ Çağrı Merkezi Numarası

0552 186 0 186

186

Yorum yapın